Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel ünnepelnétek a harmincad...

Kivel ünnepelnétek a harmincadik születésnapotokat, ha az évek során leépültek a barátságaid?

Figyelt kérdés

Külföldre költöztem, de nem nagyon vannak barátaim, max ismerősök, akikkel követjük egymást.


Pesten van 1-2, akivel néha összefutok, akik barátok voltak, lekoptak, élik az életüket, hàzasok. Nem is ez a baj, hanem hogy nem igazàn volt kontakt egy ideje, mert nem élünk egy vàrosban.


Maradtak még a szüleim. Akkor õk?



jan. 13. 19:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%

Én nem költöztem sehova, mégis kettő azaz 2 ember volt "jelen" a szülinapomon: apa + anya. Más annyit se mondott nekem hogy na hello.

ez van.

jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

En akkor voltam eppen eljegyezve igy az en csaladomban is volt egy kisebb ünnep.es a párom csaladja is felkoszontott(anyuja apuja tesoji parjaik)


Aztán szetmentünk 1 év mulva saccra.

Igy pont a 30.szulinapomon legalabb 1 napra teljes volt az életem. Megvan a karrier a komoly kapcsolat a családok is happyk minden jo.

Addig es azota meg minden sz.r🤣

jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hans Pötterman ***** válasza:
0%
Nekem pont hogy felfelé épülnek a kapcsolataim, nem értem hogy lehet 30 körül a gödörbe menni
jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha nincs senki, akivel ünnepelhetnéd akkor olyan sok választási lehetőséged nincs, nemde? Ünnepelsz egyedül. Velem is előfordult már.
jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
23%

"nem értem hogy lehet 30 körül a gödörbe menni"


A leépülés biológiai értelemben 26-28 körül megindul, ezen semmiféle vita nem lehetséges. Onnantól mész lefelé.

jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tavaly párommal ünnepeltünk együtt. Idén is ha még a párom lesz, szeretnék vele. De valahogy irigylem azt, akit ennyien megünnepelnek ilyenkor. Mondjuk ha azt vesszük, anyu 60. szülinapján is csak hárman voltunk.
jan. 13. 19:46
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Miért is kellene ehhez valaki más?!


Ha nincs senkid, akkor megünnepled egyedül.


Jövőre meg teszel azért, hogy legyen legalább egy macskád. :)

jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel nem elég jó?!
jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
"A szüleiddel nem elég jó?!" És akinek MÁR az sincs? Meg más se?
jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, akkor lásd a 7-est.
jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!