Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek akkor tudnak a...

Az emberek akkor tudnak a legidegesebbek lenni, amikor a sértéseik nem érnek célba?

Figyelt kérdés

A káromkodásnak, beszólogatásnak úgy gondolom, nem csak a stressz levezetése a célja, hanem az is, hogy a másik embernek rosszat okozzanak.

De mi van akkor, ha valakit egyszerűen nem érdekel mások fröcsögése?

Akkor aztán ezek a beszólogatók nagyon idegesek lesznek?


jan. 13. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretek ezzel játszani, ha meg akar sérteni az arcába vigyorgok és elsétálok, nem veszem fel a kesztyűt. Imádom ahogy majdnem felrobbannak de nem tudnak egyszerűen mit kezdeni a helyzettel xd
jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, általában akkor még idegesebbek ha nem veszed fel :D
jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl akkor is szoktak koppanni, mikor direkt nem válaszolnak valamire amit írtam/kérdeztem, és mivel nem érdekel, el is felejtem hogy valaki nem válaszolt. És akkor egyszer csak ír vagy keres és jópofizni próbál, közben lehet tudni hogy ideges hogy nem ért el semmiféle hatást. Persze ezt csak pár ember csinálja.
jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy alkesz kötött belém legutóbb, mutogatott, sértegetett ok nélkül.

Látszott, hogy teljesen kattant és csak úgy találomra beleköt akárkibe, akin épp megakad a tekintete.

Kitartóan bámultam mosolyogva, amég csak mondta mondta. Aztán egyszer felállt, hogy akkor leszáll a kövinél. Meglepődött, mert én is ott álltam fel (én is ott szálltam) és akkor már bekussolt, tekintve, hogy mikor felálltam az ülésről észrevette, hogy úgy 2 fejjel nagyobb vagyok. Továbbra is néztem rá mosolyogva, elkullogott.

jan. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!