Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor voltatok életetekben a...

Mikor voltatok életetekben a legidegesebbek?

Figyelt kérdés
Én főként akkor, amikor beleszólnak mit csináljak és hogyan. Ez nem tetszik nekem. Legyen az amit én akarok.

2023. márc. 6. 19:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Amikor egy hajszál választott el attól, hogy végleg elszakadjon a cérna és apámat addig üssem, amíg levegőt vesz. Szerencsére meg tudtam állni az üvöltésnél.

Szerencsére azóta meghalt, de megnyomorította sok évemet.

2023. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Legyen az amit én akarok 😄 talán főnök vagy?
2023. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Életemben az egyik volt csajom…ő idegesített fel a legjobban. Annyira ideges voltam hogy szikrázott a szemem elkezdi “lehet hogy megcsaltalak” a beszélgetés vége az lett hogy ilyen kisebb ideg összeomlásom lett, és így reflexből pofán vágtam…de soha nem bánom meg. Utána 1 hónapig ha kimondták a nevet el kellett mennem hányni mert gyomoridegem is volt tőle.
2023. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

"Legyen az amit én akarok."

Sajnos az élet sokszor nem azt hozza, amit te akarsz.

2023. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Én általában akkor vagyok az, amikor van egy konfliktus vagy egy rossz helyzet egy közösségben, ami főként elég egyértelműen egy bizonyos ember vagy egység hibája főleg... és amikor elkezded mondani, hogy az XY vagy az XY csapat miért felelős érte, jön a duma, hogy "ne mutogassunk ujjal egymásra" meg "egy csapat vagyunk, mindenkit terhel a felelősség" meg mondvacsinált dolgokkal kitalálják, hogy mindenki UGYANOLYAN mértékben felelős. És vannak olyan helyzetek, ahol ez korrekt, de vannak olyan helyzetek, ahol nagyon nem az. És legtöbbször amúgy akkor van ez, amikor "felül" vagy a tűzhöz legközelebb állók cs.nek el vmit, de vhogy rá kell kenni a hierarchiában legalacsonyabban állókra. Főleg olyan helyzetekben, amikor ki van hozva az egészből, hogy azért hibás Gipsz Jakab vagy az ő közössége, mert szarból nem tudott kacsalábon forgó palotát építeni.


Másik eset, amikor nagyon fel tudom idegelni magam... az nagyon bosszant, amikor olyan emberekkel találkozom, akik szentül hiszik azt, hogy minden esetre rá lehet húzni azt, hogy "nincs lehetetlen, csak tehetetlen"... és nem fogadják el azt válasznak, hogy "ez ebben a formában nem lehetséges", mert az nekik kifogáskeresés - de nem hajlandóak az ellenérveket meghallgatni, nem hajlandók semmin változtatni, ők kigondoltak vmit, te meg oldd meg (pl. jelenlegi munkahelyemen a másik kontinensen levő iroda elfogadott egy projektet uniform árazással több piacra, és nem képes az ottani fejes megérteni, hogy Svájcban nem fog azokkal az árakkal olyan jól menni a projekt, mint modjuk Indiában).

2023. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

#3:

Neked viszont kéne egy szakember, meg egy doboz nyugtató, de nagyon gyorsan.

2023. márc. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a gyerekemet kerestem a budapesti éjszakában, miután megtaláltuk a búcsúlevelét.

A gyerek (23 éves) meglett, a Szabadság-híd közepén. Na ez ok az idegességre, más nem nagyon. És én nem üvöltöttem senkivel, vele sem...

2023. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Én már nem tudok ideges lenni. Lassan már a feledés homályába vész, hogy milyen is az az érzés.


Annyi minden változik az életben, hogy talán aggódni is kár, hogy mi lesz. De hát ez életkor függvénye is talán...


Ezzel együtt jár pedig a bölcsesség. Apránként még a magam számára is meglepően higgadtan kezelek olyan élethelyzeteket, amelyekben tehetetlennek érzem magam.


A legsúlyosabb veszteség volt édesanyám halála. Akkor egy világ omlott össze bennem. Azóta pedig bármekkora "pofon" ér az életben, kezdek rájönni, hogy igazán kár a gőzért.


Nem éri meg semmilyen felesleges erőfeszítés. Az ember leginkább csak maga alatt vágja a fát, ha nem tud türelmesen várakozni, amikor a helyzet úgy hozza, hogy csendben kell lenni. Akkor is, ha "fáj az élet".

2023. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Pálya elhagyó óvónő vagyok. Számomra igen emlékezetes pillanat marad amikor a 8.gyerekét váró anyuka megkérdezte tőlem(!) hogy ő ugyan honnan vegyen rendes meleg cipőt a gyerekének, és miből. Mondanom se kell hogy agyvérzés közeli állapotban voltam.
2023. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sajnálom azokat a nőket, akik egy olyan agresszív nyomorékot fognak ki, mint a hármas.
2023. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!