Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor voltatok az életetekben...

Mikor voltatok az életetekben eddig a legidegesebbek?

Figyelt kérdés
Amikor már majd szétrobbantatok a dühtől/feszültségtől.

2015. márc. 28. 22:07
1 2 3
 1/25 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
100%
Mikor a volt barátnőmmel veszekedtem. Bár azt már nem tudnám megmondani, hogy melyiknél voltam a legidegesebb xD
2015. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a szüleim elbaltázták a külföldi munkámat! (Én intéztem, minden, az utolsó pillanatban nagyon betettek!)
2015. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
64%
Amikor rájöttem, hogy az egyetlen legjobb barátom átvert egy másik emberért, apám majdnem elvesztette a munkahelyét, anyámnak idegösszeomlása volt, a tesóm majdnem megbukott az egyetemen és még az osztályfőnököm is elhitette az osztálytársaimmal, hogy mikor nem megyek iskolába, akkor csak lógok, mikor otthon ültem arcüreggyulladással... Mindez egy időben.
2015. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
amikor az alkoholista apám, agresszív és trágár itthon.
2015. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
amikor a depresszióm mélypontján voltam
2015. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Mikor apám vérbenforgó szemekkel üvöltözött velem perceken keresztül mert a betegségem miatt nem teljesítettem elég jól az iskolában. Válaszért fenyegetett hogy kib_sz az utcára meg kitagad, de bármit mondtam csak vissza üvöltött rá, hogy "hazug !?$@&" meg hogy "nem jó, nem jóó" mint egy őrült szociopata. Ölni tudtam volna, ehelyett csak széjjel karmoltam magam az asztal akatt és próbáltam nem sírni az idegességtől.
2015. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
mikor számomra idegen(hívatlan)vendégek lógnak a nyakunkon akár 2-3 hétig is..és nem lehetek egyedül egy szobában..és még hangosan nyervákolnak is és nekem közben dolgoznom is kell
2015. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Mikor egy fontos vizsgám előtti éjjel arra kellett felébrednem, h a szomszédom rib**a szinte kiabálva nyög , hiába kopogtam, semmi és a fülbefogás sem segített. Tudom, h nem olyan "vészes" ez, de engem pár héttel előtte erőszakoltak és vertek meg, így nekem végighallgatni nagyon nehéz és felkavaró volt. Akkor éreztem magam eddig a legdühösebbnek, mert akaratlanul is újra éltem a borzalmakat. Akkori állapotomban meg is vertem volna a szomszédomat és a lányt is. A vizsgám persze nem lett meg, pedig mindent tudtam, de nagyon kilendített az egyensúlyomból az "éjszaka" így nem tudtam koncentrálni.
2015. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor apukámat rohammentő vitte be a kórházba mert ömlött belőle a vér, többször elvesztette az eszméletét is útközben. A kórházban meg kint várakoztatták a folyosón egy órát aztán meg haza akarták küldeni. (Úgy döngetett be a háziorvosa a kórházba utána, miközben telefonálgatott.)

Irtam is a kórháznak egy nem túl szép levelet a jogi osztályra(?). Ami a betegek érdekeit védi.

2015. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan kedves meglepetés karácsonykor, hogy kirámolták a padlást a felújítási munkák alatt. Nem volt semmi komolyabb érték ott, mondjuk a mai napig nem értem, hogy mit kezdenek 1 doboz tartalékcsempével...


De szóval megyek fel a műfenyőért és a díszekért és tök üres az egész. Se fa, se díszek. (Az se, amit gyerekként mi csináltunk, vagy úgy kaptuk akárkitől, vagy olyan helyről vettük, ami már nincs, és pótolhatatlan, stb. Szupi, váratlan kiadás volt 24.-én reggel ez a kis imprózás. Állok sorban a pénztárnál 2 kiló dísszel, mert hát kell a csicsa az ünnephez, erre beáll mellém egy nő és be akart vágni elém. Hát a mai napig bánom, hogy nem küldtem el cifrábban azt a nőt a búsba a szeretet ünnepén, de komolyan..:D Veszekedünk egy sort, de szerintem látta rajta, ha jobb ha rámhagyja. Ha komolyan elém állt volna én tuti megdobálom a sok kis szaros dísszel.

2016. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!