Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan a francból hozzák ezt...

Honnan a francból hozzák ezt a viselkedèsi formát az újgazdag snobok?

Figyelt kérdés

Álltalában a nem nagyon gazdag emberek ,hanem hirtelen felcsövesedett kicsit jobban menő vállalkozófèlèk csinálják ezt.


Bemegy pl egy nagyobb ruha üzletbe a családdal. Ahogy beèrnek asszony erre fut ,gyerekek amarra. A Fő emberen látszik hogy nagyon fő! Ő maga a boss.. Olyan hanghordozással beszèl ,mintha mindjárt kirugná az alkalmazottakat is ha vele nem megfelelően beszèlnek!


A navnak nincs ilyen tekintèlye mint nenki!!

Meg se nèz semmit a polcokon csak besètál a közepèig a tèrnek ,megáll ,vár mèltatlanul 3 percet. Aztán gondolom melege lesz az öltöny kabát mellèny öltönykabát vèdőkabat kombótól ès megfordul majd elindul a kijárat felè.

Hát nem az èn fönököm volt,èn csak egy vásárló voltam de mèg azt gondoltam hogy engem is kirug a vègèn,ha nem sietek neki válogatni.

A csaladja meg mint az őrült ölebek ott rohangálnak a boltba holmièrt, de nem tudnak semmit venni, aztán látják hogy a nagy vezèr megindul kijárat felè ,ès futnak utanna. (Ez volt a nagy ruhavásár!) De mintha a király ereszkedett volna le a pórnèp közè aztán nem tetszett volna ez neki túlzottan. ,vègig az az èrzèsem volt.

Ezek az emberek amúgy lelki betegek? Vagy valami tanult magatartás ez? Vagy mi?



#gazdag #Szobèria #Kamugazdag
jan. 14. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
OK.
jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem az újgazdagok jellemzője, hanem a C-típusú újgazdagoké. Játsszák a Döbrögit.
jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Kereskedelemben dolgoztam, tudnék mesélni, de nem teszem. Sok a lelki beteg, több, mint a lakosság 70%-a. Kezeletlen pszichátriai betegek mindenhol. Hozott minta, társadalmi nyomás, megfelelési kényszer, maximalizmus és a sötét triád. Csak láttad lehet egy ember, vagy felettes. Na hogy melletted? Azt nem tudja a magyar ember jelentős része értelmezni. Na de mindennek az alapja a környezet. Én azért írom az én nézőpontomat, mert nagyrészt ilyeneket láttam, mint te. Más meg máshogy működik, nem ezt veszi észre, hanem a kedves, normális embereket. És nagyon nagy igazság, hogy mindenki úgy reagál a másik emberre, viselkedésére, mondataira, cselekvéseire, ahogy ő van. Te most nem vagy jól emiatt, ezért írtál ki kérdést, ez foglalkoztat, erre figyelsz, ez erősödik benned. Nagyon komplex egy emberi viselkedés, személyiség.
jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
*alattad vagy feletted
jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez a viselkedés cigányokra jellemző.
jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

A férfiak jelentős része utál vásárolni,főleg ha ruháról van szó.

Ehhez nem kell se gazdagnak,se sznobnak lenni.

A felesêgek meg mást utálnak.

Így működik az élet.

jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a "bemegy és nem vesz semmit" pont nem a gazdagokra jellemző. A leírásodból inkább olyan ember jött le, aki nem szeret vásárolni, az meg gyakori.
jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Hűs történet tesa
jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
pocak fajtájának jár a tisztelet , joguk van azt csinálni amit akarnak
jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
sok az ostoba hiszti prolikirály
jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!