Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan a francból hozzák ezt...

Honnan a francból hozzák ezt a viselkedèsi formát az újgazdag snobok?

Figyelt kérdés

Álltalában a nem nagyon gazdag emberek ,hanem hirtelen felcsövesedett kicsit jobban menő vállalkozófèlèk csinálják ezt.


Bemegy pl egy nagyobb ruha üzletbe a családdal. Ahogy beèrnek asszony erre fut ,gyerekek amarra. A Fő emberen látszik hogy nagyon fő! Ő maga a boss.. Olyan hanghordozással beszèl ,mintha mindjárt kirugná az alkalmazottakat is ha vele nem megfelelően beszèlnek!


A navnak nincs ilyen tekintèlye mint nenki!!

Meg se nèz semmit a polcokon csak besètál a közepèig a tèrnek ,megáll ,vár mèltatlanul 3 percet. Aztán gondolom melege lesz az öltöny kabát mellèny öltönykabát vèdőkabat kombótól ès megfordul majd elindul a kijárat felè.

Hát nem az èn fönököm volt,èn csak egy vásárló voltam de mèg azt gondoltam hogy engem is kirug a vègèn,ha nem sietek neki válogatni.

A csaladja meg mint az őrült ölebek ott rohangálnak a boltba holmièrt, de nem tudnak semmit venni, aztán látják hogy a nagy vezèr megindul kijárat felè ,ès futnak utanna. (Ez volt a nagy ruhavásár!) De mintha a király ereszkedett volna le a pórnèp közè aztán nem tetszett volna ez neki túlzottan. ,vègig az az èrzèsem volt.

Ezek az emberek amúgy lelki betegek? Vagy valami tanult magatartás ez? Vagy mi?



#gazdag #Szobèria #Kamugazdag
jan. 14. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tehát

Család bement a boltba, a nő meg a gyerekek mentek azokra a részlegekre ami őket érdekelte, a pasi nem akart vásárolni, szóval bement, vár teg ykicsit aztán kiment.

Közben a többiek sem találták meg a számításukat és ők is kimentek.

Mindezt vélhetően egy C&A vagy H&M típusú tömegboltban, ha jól sejtem.


Ez kb egy hétköznapi jelenet, nincs ebben semmi.


Az viszont, hgoy te ott álltál, ezt végignézted, jegyzeteltél, féltél, mindenféle érzésed volt... na az para:D

jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

De tényleg meg is van a tekintélyük, látod mennyire bevédik az ilyeneket a jobbágyok😅

Én mondjuk nyaralás közben "szeretek" ezekkel találkozni. Azt se tudom hova meneküljek amikor meglátok egy ilyen pereputtyot. És nem; nem c emberekről van szó.

jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12, biztos, hogy az a jobbágy, aki az tmondja, hogy ezek csak átlag emberek és nem az, aki a sarokból figyeli őket rettegve?:D
jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A fèlreèrtèsek elkerülèse vègett ,jelzem. Ez az ember amúgy tènyleg nem csóró.
jan. 14. 16:43
 15/17 anonim ***** válasza:
de te meg az vagy, szóval akkor 1:0 neki
jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ennyire ismersz minden vevőt, hogy az anyagi helyzetüket is tudod?
jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem találtak Verszáccse pelenkát a gyereknek, ezért inkább elmenekültek.
jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!