Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet büszke valaki a...

Hogy lehet büszke valaki a kövérségére?

Figyelt kérdés
Társkeresőkön, Tiktokon, instagramon, kint az utcá. mindenhol egyre több a dagadt ember, főleg nők, akik óriási arccal kijelentik hogy ők így is gyönyörűek és mindenkit megkapnak, nem kell lefogyni. Nem kell a betegségekkel jönni, ezeknek az embereknek a nagy része csak zabál és otthon ül, és ezt a tohonya igénytelen életmódot népszerűsítik a gyerekek körében, már a tinédzserek közt is egyre nagyobb az elhízás. Kinek az érdeke ez? Mikor ébrednek fel az emberek hogy ez gyilkos dolog, majd 45 évesen a klinikán? Oda akarunk jutni ahova Amerika?

jan. 16. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Nehogy elhidd már nekik ezeket :D Ez semmi más, mint önáltatás.


Ez pont olyan, mint amikor a borzalmas humorista, Amy Schumar posztolta, hogy milyen büszke a hurkáira, közben fogyókúrával próbálkozott meg járkált zsírleszívásra.

Egyszerűen a lusta, igénytelen emberek próbálják meggyőzni magukat, hogy kövéren is boldogok. az se véletlen, h mennyire frusztrált az átlagos kövér nő.

Magyarország meg e téren is kicsit más. Ugyanis ebben az országban nemzeti sport a kifogáskeresés, mellébeszélés, lustaság. Az emberek többsége addig profi, míg szövegelni kell. Ezért néz ki a magyarok többsége.

jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

A nővérem kifelé mindig azt mutatja, hogy őt nem zavarja, hogy kövér, meg gyönyörűnek lát mindenkit, de ez csak kamu. Képes bőgni, ha venne egy nadrágot, de nincs a méretében, rögtön kiakad, hogy mindent csontvázakra gyártanak, és ha mások szemébe kedves is, a hátuk mögött bárki soványabbat, csinosabbat kiátkoz, hogy büdös rbnc, meg dögöljön meg, csak mert ő nem kövér.


Az másik, hogy mindig belekezd vmi fogyókúrába, de feladja, mert három nap után nem fogy 30 kilót.

jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokkal egyszerűbb meggyőzni magad, hogy így is tökèletes vagy, mint változtatni az èletmódodon.

(Egyèbkènt tènyleg vannak olyan fèrfiak, akiknek az elhízott nők jönnek be. Egyszer láttam a facebookon, hogy valami "telt lányok" nevű oldal, mert egy ismerősöm likeolta. Ès szerintem nem troll oldal. 🤷‍♀️)

jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
#3 de a telt és a kövér sem ugyanaz. Egy homokóra alkatú, nagy cici nagy segg lapos has formájú nő sokaknak tetszhet, de a legtöbb kövér nem ilyen. Ők tényleg nem tudom, hogy tudnak így élni. Engem már az zavart, mikor rámjött 2 kg túlsúly, le is mozogtam egyből. Sose voltam több 52 kilónál és remélem nem is leszek.
jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
#3 Itt gyakorin is sokan keresnek kövérebb nőt.
jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok.

Ez az oldal neve, de olyan csajokról vannak kèpek, akiknek a hasukon lèvő zsírrètek kb folyik.

Ja, ès az oldal tulajdonosa állandóan arról ír, hogy mennyire vonzódik a minèl több női hájhoz...

jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
#6 lehet az oldal tulaja egy kövér nő xd De amúgy ja a hájfétis létező dolog. Ettől még a legtöbb ember nem tartja vonzónak a kövérséget.
jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
nem a szél fújta össze
jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Van 2 véglet. Az egyik azt mondja hogy a kövérség ünnep, így vagy tökéletes, nem kell fogyni. Ők valószínűleg azért "gondolkoznak" így mert óriási erő kell beismerni hogy baj van, mégnagyobb tenni ellene. Pláne ha nem egyszerűen csak zabálás áll a háttérben, hanem vannak pszichés gondok (igen, a túlevés is evészavar, ha megfelel bizonyos kritériumoknak, pont mint anorexia, bulimia, orthorexia,...), fizikai nehezítő körülmények (pl IR-es farkaséhség-rohamok, szteroid terápia), depresszió, ideiglenes vagy tartós mozgáskorlátozottság (pl egy törés) vagy éppen anyagi gondok nehezítik az egészséges főzést

( [link] )

Aztán van a másik véglet, aki minden elhízottat máglyára dobna, de legalábbis azt gondolja hogy minden kövér lusta, tohonya, nemtörődöm és akaratgyenge.

Egyik véglet sem egészséges és reális, az sem amit te képviselsz. Igazából a legtöbb kövér ember (nem a "hangos kisebbség", hanem a "csendes tömeg") szégyenli az állapotát, alacsony miatta az önbizalma és a társadalom is lenézi, alacsonyabb rendűként kezeli:

[link]

Igazából a középút kéne. A kövérség se nem ünneplendó, se nem megvetendő. Csak egy egészségi állapot. Ha a rossz szokásaim miatt gerincproblémám lesz, nem leszek kevesebb senkinél. Ha a rossz szokásaim miatt kövér leszek, szintén nem.

jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Ééés az mennyivel normálisabb, hogy azért ír ki valaki kérdést, hogy egy komplett társadalmi csoportot szidalmazzon?
jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!