Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a dolog, amit önerőből...

Mi az a dolog, amit önerőből értél el az életben és büszke vagy rá?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megengedhetem magamnak, hogy leszarom, ki mit gondol. Nezem a felhoket, a facanokat, es metszem a rozsaimat.
2023. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Önerőből??

Mindent!

2023. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
összeraktam egy gép konfigot magamnak
2023. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag mindent :))) Az első telefonom anno saját nyári keresetbol vettem 14 évesen, utána egyetemi albérletre , kauciora , butorokra, stb szinten nyári munkával kerestem meg a szükséges összeget már érettségi alatt is . Egyetem alatt szinten dolgoztam és azóta is. 18 éves korom óta minimális összeget kaptam a szuleimtol. ( csak ha vég esetben szükség volt rá ) Van autom, lakásom. Szóval tudom a pénz erteket :) Egyedül annyit bánok, hogy soha többet nem lesz önfeledt nyaram :) Míg más nyaralást/autót kapott anno, én jártam be dolgozni ( tudom, nem ehhez kell hasonlítani ) . Ami egyébként nem rossz mert volt tapasztalatom és saját pénzem, illetve megtanultam mi az a munka. De azóta is ezt csinálom és az a két hét éltet , mikor elmegyek nyaralni :))) Szóval. Van amit máshogy csinálnék, van amit nem :) Az önerőből megszerzett dolgok mindig többet érnek, de nem érdemes feladni mindent érte. Pl dolgozz, de ne az egész nyarad ezzel teljen :) Egy kis részt amit csak lehet, mindig magadra fordíts, en ezt kihagytam, a rossz gyerekkori körülmények miatt folyton sporoltam / dolgoztam, közben elfelejtettem szórakozni. Most meg újra meg kell keresni önmagam, gyakorlatilag elfelejtettem, mit is szeretek csinálni :))))
2023. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Olyan hivatást élhetek meg, amelyhez országos szinten kevesebben értenek, mint kettő tucat ember. Ráadásul szeretem is a hivatásomat, nem csak munkaként tekintek rá.
2023. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem fogom tételesen felsorolni, de mindent amit Magyarországon el lehet érni.
2023. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
77%
Kb. mindent. A szüleim semmilyen tekintetben nem tudtak segíteni.
2023. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Anyagi tekintetben mindent önerőből értem el, de semmire nem vagyok büszke ezekből.
2023. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy szofvert autodidaktán megtanulva használok egész ügyesen.
2023. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Munka mellett, ráadásul kifejezetten rossz logikai készséggel átképeztem magam IT-ra/szoftverfejlesztésre.


3 éve rendszeresen sportolok, szeretnék nyilván felnőttekhez és hobbi-szinthez képest versenyezni, de még ott nem tartok. A heti 6-10 óra sport, mozgás akkor is érdem szerintem.


Más nem nagyon van.

Elég sok dolgot tettek alám, sok pénzzel indítottak el, lakás is van, mert elhunytak mellőlem (Nagymamám, sok évnyi betegségben, áttétes rák és sajnos más súlyos is), az első BSc-m alatt "bejárós" voltam.

Úgyhogy innen el...ni lett volna művészet - bár majdnem sikerült.

Illetve ha azt nézzük, hogy 7 éve vagyok szingli, sikerült is. :'D

2023. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!