Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vagy büszke?

Mire vagy büszke?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kertemre! :)
2023. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább arra, hogy tudok olyan finom ételeket alkotni amit megkóstolva azaz érzésem támad, hogy "baszki ezért fizetnék, hogy egyem". Mármint nyilván fizetek érte, de úgy értve, hogy étterembe vagy valami..


Meg arra is, hogy elnézve nálunk a társadalmat szerencsére szerintem van egy egész tűrhető mértékű intelligenciám és egyenes jellemnek tartom magam. Ami szerintem manapság ritka. Mármint az egyenes jellem. Gyűlölöm a hazugságot és a kamus embereket.

2023. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Camorri ***** válasza:
100%

Arra, hogy bebizonyítottam magamnak, hogy jobb vagyok mindenben mint akinél jobb akartam lenni.

Azt hogy bebizonyítottam magamnak és az embereknek az életemben, hogy nem a papír számít, hanem a tudás és a merészség.

Azt hogy szinte nulla nyelvtudással egyedül megálltam külföldön és karriert építettem.

Azt hogy 23 éves koromig megvalósítottam minden olyan anyagi dolgot amit gyerekként lehetetlennek láttam.

És arra, hogy legutóbb baromira jól bevakoltam a fürdőben a leesett plafont, már csak festeni kell.

És Te kérdező?

2023. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A farkamra.
2023. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Akkor csóváld sokat!
2023. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj... már 5 perce gondolkodom, de semmi nem jut az eszembe :/
2023. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmire
2023. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvtudásomra.


Arra, hogy mennyit fejlődtem az utóbbi hónapokban, években. Hogy ezt konkretizáljam: nyitottabb, határozottabb és bátrabb lettem, megtanultam nemet mondani, kiállni magamért, és felismerni, hogy mit érdemlek meg, illetve mit nem. Nagyon visszahúzódó voltam, nem tudtam mit kezdeni a small talk -kal, meg hasonlók. Nem azt mondom, hogy nincs már hová fejlődni (azért bőven van még), de tényleg észrevehető a változás, és örülök neki, hogy végre eljutottam eddig.


Arra is, hogy nincsenek káros, (ön)pusztító szokásaim, nem cigizek, nem alkoholizálok, és káromkodni sem szokásom, ahogy hazudni sem.


Valamint arra is, hogy főleg (bocsi, de) magyar viszonylatban az átlag felett van az (érzelmi) intelligenciám.

2023. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!