Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kollégiumban albérletben...

Kollégiumban albérletben szoktál meztelen aludni, ha mások is vannak a szobában? Középiskolás, egyetemista, vagy munkába járó fiú, vagy lány vagy?

Figyelt kérdés
kollégium, meztelen, alvás

jan. 17. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolában boxerben aludt mindenki, ha esetleg vki kicsit sokat ivott, akkor előfordult ruha nélkül. Egyetemen is mindenki boxerban, vagy boxer+poló. Én simán aludnék meztelenül, de másokra is tekintettel vagyok, így magamon hagyom.
jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
pucéran akkor aludtam (1x) a koliban amikor nem volt "szomjas". állítólag több fotó is készült a dologról én egyet se láttam így ez a része nyilván kamu.
jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
80%

Na ezt figyeljétek.

külföldi erasmussal voltam Finnországban. A koli koeduklt volt, de szintenknt fiú és lány szeparáció persze zuhanyzóval.

A fiúknak TILOS volt a kány szintre még belépni is (és fordítva is) és ellenőrizték is.


Ugyanakkor a koli mellett (Finnország ugye) ott volt a szauna ahol meg anyaszült meztelenül szaunáztak fiúk lányok vegyesen....


sose értettem.... a lányszintre be se léphetek a koliban, de tök pucéran ott ülünk egymás mellett a szaunában. A szaunába meg ruhában volt tilos belépni.Még fürdőgatyában sem.

De ez csak nekem volt magas, a natív finn diákoknak semmi furcsa sem volt ebben.

jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen mert a varosba se mesz meztelenul, de nudista strandra igen
jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
76%

3. A szaunában is külön vannak általában, vagy időben vagy térben különül el a két nem. Bár egyetemistáknál el tudom képzelni, hogy a szaunát is képesek koedukáltan tolni, viszont a szauna szabályai miatt az teljesen más. Ugye a szaunában látottakról/hallottakról nem szabad a szaunán kívül beszélni és egymást nézegetni sem. De sokan lepedőt használnak, nem látni telibe mindent. Legalábbis én ezeket tapasztaltam amikor ott laktam, plusz a családomban is vannak finnek és a szaunában való viselkedést nagyon szigorúan tanítják már kisgyerek kortól. Egyszerűen a szaunában nem veszik figyelembe a másik testét.


Kérdésre válaszolva sosem alszom meztelenül, így értelemszerűen a koliban sem aludtam úgy. Nekem ruhában kényelmes.

jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Kell koszonni ha bemegyunk a szanunába?
jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
85%
Igen, szoktak halkan köszönni de sokan csak bólintanak (főleg a férfiak).
jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam kolis, de a gimis legjobb barátnőm igen. Ők négyen voltak egy szobában és simán aludtam meztelenül, ami nekem nagyon fura volt még elmondva is.
jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

5- és miket tanítanak? elmondod? csak lrdekelne


amúgy igen, én ruha nélkül egyetemi koleszban (22/F)

jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Es akkor mivan ha van a szaunaban egy jo csaj es akaratlanul is felall a kuki?
jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!