Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legfurább "szorongás...

Mi volt a legfurább "szorongás" amiről hallottál? Te szorongsz valamitől?

Figyelt kérdés
Én a galamboktól szorongok, amit nem tudok megmagxarázni, emiatt elég furán néznek rám.:D
jan. 17. 13:10
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
74%

Egy barátom a gomboktól szorongott. A laborköpenye is patentos volt.

Én amúgy a vonatoktól. Érdekes, mert nem félek tőlük meg rendszeresen vonatozok, nincs semmi bajom vele csak azokban a pillanatokban, amikor már látom közeledni a szerelvényt a sínen, mindig van bennem valami fura szorongás. Amikor előttem megy át a kereszteződésben, akkor is.

jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Thunderfairy ***** válasza:
Lufiktól való félelem, szép nőktől való félelem. Sok fóbia van amit egy átlag ember el se tud képzelni hogy miért is kell félni azoktól a dolgoktól. Szegény fóbiás meg retteghet úgy hogy nem is érted miért fél az adott dologtól.
jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném szorongásnak, inkább csak undornak, de én a csigákkal vagyok így. Esős napokon tyúklépésben közlekedek, és ha meglátok egy csigát az úton, nagy ívben kerülöm. Kiskoromban kertészkedés közben emeltem egy térkövet, és két tenyérrel telibe markoltam egy adag meztelencsigát. Azóta a gondolattól is rosszul vagyok. Fura, mert amikor mondjuk horgászni megyek, piócát, gilisztát, csontit meg hasonló dolgokat simán megfogok, de valamiért a csigáktól a hideg is kiráz
jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn a poloskáktól
jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Víz alatti tárgyak.

Kiráz tőlük a hideg, de nem tudom az okát hogy pontosan miért. A nyílt és/vagy mély vízzel semmi bajom, de az ilyen víz alatti bebújós hajóroncsok meg barlangok nyomasztóak számomra. A víz alatti ill. vizet tartalmazó csövektől egyenesen kiráz a hideg. Az a leeresztő izé aminek magyarul nem tudom a nevét, angolul “bellmouth spillway” néven megtalálható… na az tömény rémálom számomra. Konkrétan émelyegni kezdek ha fotón meglátom.

De semmilyen tereptárgyat nem szeretek a vízben, a stégeket és bólyákat is messze elkerülöm.


Amúgy a madaraktól szerintem egész sok ember fél/undorodik, szerintem nem fura (bár én imádom őket). :)

jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Halaktól…. Extrém undor van bennem

Illetve a férfiaktól és most már attól hogy elrabolnak ha külföldre megyek

jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező basszus én is :D Amióta az eszemet tudom halál félelmem van tőlük, rettegek, de nem tudom mitől :D Átmegyek a másik oldalra, ha látok egyet :D Az ablakot sosem mertem teljesen kinyitni, csak bukóra, vagy ha úgy nem lehet, és van redőny, akkor a redőnyt lehúzva :D Nem tudom mi okozza de szerintem sosem múlik el, már 28 éves vagyok. Álmaimban is megjelennek pl ma is azt álmodtam hogy egy nyilvános wc-ben volt anyum és mondta hogy 3 ott ül bent és ne menjek be :D
jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok, egyszer menni akartam valahova és a földszint előtti fél emeleten van két ablak és ott ült egy a lépcsőházban az ablaknál... Le kellett hívnom apámat hogy távolítsa el mert nem mertem a közelébe se menni :D
jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A legfurább, amit eddig hallottam az, a sajátom; lufik :D Nem tudom megmagyarázni az okát, hogy miért alakulhatott ki, csak szimplán jelen van.
jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A sajátom nagyon fura. Meg tudom enni, meg tudom főzni, de nagyon rossz érzés hozzáérni karfiolhoz, mert vagy öt éve pucolás közben találtam rajta egy nagyon nagy hernyót. Érdekes, hogy a hernyóktól nem félek, vagy hogy velük kapcsolatban semmilyen rossz érzésem nincs, akkor se, ha karfiolt eszem, de ha hozzá kell érnem nyersen, nagyon rossz érzés fog el.
jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!