Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember vagyok?

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Testvérem vett egy nagy joghurtot ami lejárt és amikor megláttam a hűtőben, csak azért is megettem dühömben. De elkezdett furdalni a lelkiismeret, hogy végülis ő vette én meg nem fizettem ki, tehát úgy voltam vele, hogy lemegyek és veszek neki egy másikat. Kb fél óra volt mire elkészültem mert elkezdett csikarni a gyomrom és éreztem a puffadást, próbáltam vissza fogni a létrejött gázt, de akkor is elindultam mert csak pár méter a bolt és nagyon sajnáltam tesómat.

A liftet amikor lehívtam egy nagyon szép lány volt ott akit csak látásból ismerek, ott lakik. Szóval kínkeserves pár perc következett. Természetesen lassan mentünk mert az alattunk lévő nyugdíjasnak liftel kell menni 1 emeletet....

Na mindegy, amikor végre leértünk a földszintre és előre akartam engedni a lányt, de azt mondta, hogy az alagsorba megy a parkolóba. Kicsit rosszul esett őszintén, de mindegy elköszöntem. Viszont egy hirtelen gondolattól vezérelve bosszúból mielőtt kiléptem minden gázt oda kiengedtem. Éreztem, hogy halk és rettentő forró volt. Tehát alaposan megérlelt csípős-savanyú levegő. Elég büszke voltam magamra és amikor kiléptem még vissza fordultam és egy utolsó pillantást vettem az arcáról. Amint bezáródott a lift ajtó, láttam, hogy a kijelző szerint elindult felfelé, gondolom hívta a nyugdíjjas. Ennyi.


jan. 17. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Rossz nem, csak bunkó.
jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer majd jó családapa lesz belőled. :)

https://www.youtube.com/watch?v=A83XvWn1kV8

jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Eléggé paraszt viselkedés volt részedről
jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Gázos.
jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyit írtátok, hogy átmentem bocsánatot kérni. Csak 1 emelettel kell feljebb menni. Mondtam, hogy lejárt joghurtot ettem és nem bírtam. Azt mondta semmi baj, azt hitte a nyugdíjas volt. Tehát minden rendben volt. Ettől olyan jó kedvem lett, hogy amikor elköszöntünk akkor túl hirtelen akartam megfordulni és véletlenül kieresztettem egy kisebb galambot, de azért ez is forró volt. Gondolom a szervezetem még nem birkózta le a tejet. Na mindegy, elszaladtam és remélem hamar bezárta az ajtót.
jan. 17. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

"Testvérem vett egy nagy joghurtot ami lejárt és amikor megláttam a hűtőben, csak azért is megettem dühömben."


Azért van baj a toronyban, valljuk be! Innen tovább se olvastam.

jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Mégis végig olvastam. Kár volt.


Szóval dühödben megeszel egy lejárt joghurtot, amit a tesód vett. Oké, de mire voltál dühös?


Utána bosszúból telefingod a lépcsőházat. Oké, de min vagy kin és miért álltál bosszút?

jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

"Ettől olyan jó kedvem lett, hogy amikor elköszöntünk akkor túl hirtelen akartam megfordulni és véletlenül kieresztettem egy kisebb galambot, de azért ez is forró volt."


Pukis kamutroll, ha nem kamu, akkor egy bunkó paraszt, hogy mindenhova pukizol.

jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%

Minden magyar ember rossz.

Mèg te is, aki most ezt olvasod.

Na mi van, fáj az igazság?

jan. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Crisopher ***** válasza:
Te beteg vagy
jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!