Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok?

Rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy boltban dolgozom.

Nagyon nagy a hajtás. Óriási forgalom, áruátvétel+kasszázás+árufeltöltés.


Van egy szellemileg sérült ember. Őt küldik bevásárolni. De se olvasni nem tud, se semmi.

Van egy listája. Aki tud segít neki összeszedni, ami fel van írva.

Bementem 10 perccel műszak előtt az eladótérbe venni magamnak kaját. Hát segítettem neki. Mindent összeszedtem a listáról. Közben odaszóltak, hogy menjek már kenyeret pakolni....


Itt ha nem kasszázik az ember akkor próbálja a saját részlegét tölteni stb. Van, hogy enni nem jutsz ki a kasszából, vagy órákig nem jutsz ki. Akkor rohansz a raktárba összeszedni a cuccot.


Rossz ember vagyok, lelketlen, ha felidegesít, hogy a család egy bevásárolni képtelen embert küld a boltba? Miért nem kérnek akkor egy gondozót, segítőt ha esetleg ők nem képesek már mondjuk betegség miatt kimozdulni?


Van, amikor beáll a sor mindenhol, akkor ki segítsen neki? De nincs idő arra, hogy bevásároljon valakinek a bolti eladó. Nem kisboltról van szó.


Erre van ingyenesen igénybe vehető házi segítségnyújtás helyben. Bevásárolnak a gondozók!



Lelketlen vagyok, ha ez engem idegesít?


2023. okt. 29. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az, s szerintem igazad van. Sajnalod, mert megcsinalod neki, ha lehetoseged engedi. De nyilvan bosszant, h miert kell ennek igy lennie, miert ot kuldik. Lehet, h meg o a "legnormalisabb" az osszes kozul. Ki tudja.

Az onkormanyzat viszont, a csaladsegitok figyelhetnenek ilyen emberekre/csaladokra jobban es nyujthatnanak segitseget a mindennapokban. Bar, gondolom, erre sincs kapacitas.

2023. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 ez eddig eszembe sem jutott. Lehet, hogy a többi még betegebb.
2023. okt. 29. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Fel kell mondani különben kihasználnak
2023. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy rossz ember, hanem az, aki azt a szerencsétlent küldi bevásárolni. Most komolyan, olvasni nem tudó ember kezébe bevásárlólistát adni, majd elküldeni bevásárolni? Ha senkinek nincs erre lehetősége fizikai okok miatt, akkor, ahogy az egyes is írja, erre lenne megoldás.
2023. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!