Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek/lányok, tudnátok...

Hölgyek/lányok, tudnátok kapcsolatban lenni velem? Nem tudom eldönteni, hogy jó, vagy rossz ember vagyok.

Figyelt kérdés

Az imént azon filozofáltam, hogy a jó tulajdonságaim ellenére valószínűleg nehéz velem kapcsolatban lenni.


A jó tulajdonságaim, hogy sok területen fejezem a ki szeretetemet, szerelmemet: tényleg odafigyelek a partnerem érzelmeire, gondolataira, minden apróság érdekel, ezért mindent meg lehet velem beszélni, mindenben partner vagyok, szóval olyan vagyok, mint egy legjobb barát, aki mindenben támogatja a társát. Élvezem, ha testileg kényeztetem: elkezdve az arcmasszásztól, kozmetikai arckezeléstől, teljes testmasszázstól a szexuális kényeztetésig (amit akár 1 óráig is képes vagyok csinálni, hogy jól érezze magát). Folyton meghívom valamire, nem okoz gondot állni a számlákat, mert önzetlen vagyok. Az elmúlt 1 évben megajándékoztam 3 különleges úttal és egy értékes órával egy ausztriai város legnívósabb órás boltjában.


Viszont közben nagyon maximalista vagyok és a hiperérzékénységem miatt minden apróságot észreveszek. Ha valami baja van, rögtön látom és próbálok neki segíteni, hogy jobban legyen, mert nem tudom elfogadni, hogy ok nélkül pl. szeszélyes velem: de azt sem bírom tolerálni, ha csak a mikro arckifejezéseivel mutatja ki. Így a "segítségem", hogy oldjuk meg a problémát konfliktushoz vezet. Éles kritikákkal illetem, ha "nem normálisan" viselkedik, szóval gyepálom szegényt. Úgy érzem, hogy nagyon magas szintet nyújtok neki, ezért valószínáleg tudatalatt elvárom, hogy ő is makulátlanul viselkedjen - de ez persze illúzió és nem létezik...


Szóval értitek? Nagyon szerető, törődő és odaadó vagyok, de ugyanakkor túl maximalista és túl érzékeny is, amivel nehéz együttélni.


Azon is gondolkoztam, hogy el kellene hagynom őt közel 10 év kapcsolat után, hogy megmentsem az életét tőlem...


jan. 15. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, én lennék veled kapcsolatban, megérné.
Nem, nem tudnék veled kapcsolatban lenni, nem érné meg.
10 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Senkivel nem tudnék, aki itt kérdez az életéről. Az számomra azt jelenti, hogy az illentőnek nincs egyetlen intim kapcsolata sem, ahol ez a kérdés megjelenhet és nincs önbizalma, hogy saját maga irányítsa az életét. Idegenek véleményével még soha senki nem volt előrébb, maximum technikai kérdésekben. Pl. mit főzzek. De az élet, kapcsolatok, emberi tulajdonságok kérdéseinek nem itt a helye.
jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

"Ha valami baja van, rögtön látom és próbálok neki segíteni, hogy jobban legyen, mert nem tudom elfogadni, hogy ok nélkül pl. szeszélyes velem: de azt sem bírom tolerálni, ha csak a mikro arckifejezéseivel mutatja ki. "


Olyan lehetsz, mint az úttörő, aki akkor is átsegíti a vak bácsit a zebrán, ha nem is akar átmenni. Ha te úgy gondolod, valami baja van, -akkor is, ha semmi baja nincs - akkor addig szekálod, amíg tényleg fel nem bosszantod vele. A harmadik ilyen esetnél elzavarnálak a bánatos 3,14csába.

jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Atyaég 1 órás "kényeztetés". Szerintem azért vág folyton pofákat a csaj, mert ezt szívesen kihagyná, de nem lehet mert megmagyarázod hogy ez is kell a kultúrához.
jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen értem meg a nőket: ha nem kapnak semmit a párjuktól, az a baj, ha tehetős férfiként mindent megadok neki, akkor meg az a baj. Úgy tűnik, hogy soha, semmi sem jó a nőknek.
jan. 15. 17:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. nincs igényem masszázsokra, arckezelésekre, 1 órás menetekre, drága órákra vagy kirándulásokra, vagy bármi finanszírozására. Ha kell valami, azt megteremtem magamnak és erre büszke is vagyok. Tehát ha ezeket nem tartom értéknek, ígyx nem számítanak pozitívumnak, mi marad? Az, hogy *elvileg* mindent meg lehet veled beszélni, meg hogy odafigyelsz rám - ez így tök jó lenne (meg alap elvárás) - de utána ezt teljesen megcáfolod a második bekezdéseddel.

Hogyan figyelsz rám oda, ha folyamatosan cseszegetsz, kritizálsz, ha eldöntöd helyettem, hogy nekem mit kéne éreznem, hogyan kéne viselkednem? Ez a kettő hogyan fér meg egymás mellett a fejedben?

jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5, köszönöm a válaszodat!


Jogos a kérdésed...


"Hogyan figyelsz rám oda, ha folyamatosan cseszegetsz, kritizálsz..."

Ez úgy alakult ki, hogy a barátnőm folyton kritizálz, minden baj volt, sosem voltam elég jó. Szóval változtattam magamon: kigyúrtam magam, elkezdtem keményen tanulni és dolgozni és megszületett egy új verzióm, aki sokkal élesebb elméjű, fitt és egyre-egyre tehetősebb. És ez az új verzióm nem tűri a gyenge magatartást, viselkedésmódot.


Tudom, hogy nem tökéletes semmi, de akkor is nagyon zavar a diszharmónia és ha valami nem logikus, "tikkelek", fusztrált leszek és nem bírom elengedni a dolgot.

jan. 15. 18:32
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező. Én férfiként bejelöltem a 2. opciót. Te egy nagyon, nagyon, borzasztóan gonosz és rossz ember vagy. Szégyelld magad. Az, aki egy rossz szót mer szólni egy nőre, egy alja söpredék. Mert tudd meg: a nők tökéletesek, annak születtek!
jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7, érdekes technikád van becserkészni a nők privát üzeneteit. :D
jan. 15. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer az a baja a nőellenes mozgalomnak hogy a nők szerintük imádják egymást és sosem látnak nőben hibát, egyszer az hogy állandóan fúrják egymást a munkahelyen, tehát csak hibákat látnak egymásban, egyszer meg az hogy miért nem nyal be az anyósnak legalább, aki ugye nő. Ez a 3 nőgyűlölő szöveg eléggé üti egymást.
jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés felmerül, hogy jó vagy rossz vagy-e, akkor rossz. A többi csak rizsa
jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!