Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belül beteg lehet a szomszédom?

Belül beteg lehet a szomszédom?

Figyelt kérdés

Kívülről teljesen normálisnak tűnik és nagyon értelmes is. Többdiplomás, értelmiségi munkakörben dolgozik és rendezett az élete.

Viszont valószínűleg ő mérgezte meg a kutyámat, mert idegesítette.


Hogy lehet, hogy kívülről teljesen összeszedett, nem idegeskedik és hűvös, miközben ilyenre képes belül?

Abszolút nem mondaná meg az ember ránézésre.


Lényegtelen most, hogy hogy jöttem rá. Nem fogom tudni bizonyítani ő meg úgy megy tovább mintha mi se történt volna. Hogy a francba nincs lelkiismeret furdalása?



jan. 19. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

8#

4#es vagyok. Kapott fenyegetéseket a férfi, meg a kocsiját karcolták össze sokszor, de ezt is úgy mondta, mintha szükséges rossz lenne a hőstettéért cserébe. Még ott laktunk, mikor meghalt rákban, hát nem nagyon sajnálta senki, a temetésén se volt ott senki az utcából, ezt a felesége tette szóvá. Azóta már a felesége is meghalt, ha jól tudom, öngyilkos lett, isten malmai lassan őrölnek.

jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva hogy ez a legbetegebb kategória aki ilyet megtesz

Engem sok bantas ért, sokszor vannak féltékeny akar karorvendo gondolataim

Nem tartom magam egy szentlèleknek


De az állat bántalmazás főleg ölés az a pszichopata kategória szerintem

jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, hogy az alattam lakó szomszéd kutyája - szó szerint - idegbeteg és ezért ha kell, ha nem, ugat, ha ébren van! Mondtam és kívántam is cifrákat a kutyának, de eszembe nem jutna, hogy tettlegesen ártsak egy kutyának. Nem ő tehet arról, hogy egy olyan környezetbe kényszerítve tartják a gazdái, amilyet nem bír idegileg!
jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!