Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják a csendes...

Miért utálják a csendes embereket?

Figyelt kérdés

jan. 19. 13:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
32%
Mert rajtuk van fogás,kit támadhatnának jobban annál aki nem támad vissza?
jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert rajtuk ki tudják élni magukat az élettől megkeseredett emberek úgy, hogy ők csendben, védekezés nélkül tűrik.
jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem utálják.Ki utálja? Ezt ìgy bárki kijelentette neked, hogy: Bocs utállak, mert csendes vagy? Nem utálatról van szó.

Csak a nem csendes emberek nem közelítenek egy csendes ember felé, mert nem tartják érdekesnek, ennyi.Nem utálatról van szó.Legalábbis én nem tudok úgy utálni valakit, hogy nem is ismerem.

jan. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csendes típus vagyok és nem érzem, h bárki utálna. Nem én vagyok a társaságok középpontja ez tény, nincs sok ismerősöm, keveset beszélgetnek velem, de ez nem utálat.
jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csendes típus vagyok , de nem vettem észre, hogy utálnának. Nem beszélek sokat , ám ha igen akkor meghalgatnak.
jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Max azok utálják, akik beszélgetni szeretnek.
jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálják, én úgy gondolom a többség csak tiszteletben tartja a természetüket, ezért nem olyan barátságosak velük. Én is inkább egy olyanhoz megyek oda, akin látszik hogy nyitott erre-arra, nem hozom kínos helyzetbe, ha haverkodni szeretnék.
jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
mert kezeltetni kéne az üldözési mániádat.
jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nőben tetszik ha nem dumal egyfolytában!
jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem utálják. Téged sem azért utálnak, mert csendes vagy.
jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!