Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy egyetemista lány keres...

Ha egy egyetemista lány keres támogatót mert kevés a pénze,akkor ő prostinak számit?

Figyelt kérdés
csak mert sok kérdésnél azt irják hogy ez is már az
jan. 19. 16:15
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
19%
engem valaki anno (nem is egy valaki) leprostizott mert aktmodellkedtem óradíjért a képzőművészetis (akkor még) fősulisoknak, magam is egyetemista voltam akkor.
jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

11-es


A kommentelők szerint ez is prosti kategoria már.

jan. 19. 19:30
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
#11-12 pénzért árulod magad? Igen? Akkor prosti vagy. Vagy szerintetek mi más lehetnétek?
jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13-mas


én nem árulom magam,de ha már itt tartunk a férfiak imádnak ezekhez a nőkhöz járni,amilyen kommenteket olvasok,sokan még szerelmet is vallanak nekik.forditva miért nincs ez igy? hát igen a nőké a világ..

jan. 19. 19:51
 15/24 anonim ***** válasza:
89%

#14 ezt feltételeztem a nagy felháborodásból, de bocsi ha nem.

"A férfiak" egy elég széles általánosítás, az jár prostihoz aki pénzzel tud csak nöt szerezni magának, persze kivételek mindig vannak.

A nőknek azért több kell pl a szexhez mint a férfiaknak, fordítva azért nem működik. De vannak férfi prostik is, csak mivel rájuk kisebb a kereslet ezért kisebb a kínálat is.

jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Az akt modellkedés meg a prostituáltság az két külön fogalom, nem is értem, hogy lehet egybevenni a kettőt. Az egyik nyújt szexuális szolgáltatást, a másik meg nem.
jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Chaturbates csajok is prostik állitólag
jan. 19. 20:59
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

#17 Mert szerinted egy normál átlag lány pénzért mutogatja magát akárkinek? Mert elég elbaszott egy világ lenne.


Aki pénzt csinál az intimitásából, az prosti. Mit nem lehet ezen érteni?

jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

18-as azt, hogy nem tudod mit jelent az hogy prostituált, az nem az én hibám és én nem leszek tőle kevesebb.

De remélem a Dávid-szobrot is majd két ujjad között kilesekedve fogod csodálni.

jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%

#19 Onnan lehet tudni, hogy elvesztettél egy vitát, ha elkezdesz semélyeskedni.


Szóval köszi az egyetértést.

jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!