Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenhol bűnözőnek néznek,...

Gobzidenes20 kérdése:

Mindenhol bűnözőnek néznek, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
20-as éveim elején tűnt fel, munkahelyen, szórakozóhelyen, szinte mindenhol tartanak tőlem, vagy pedig bűnözőnek néznek. Eddigi munkahelyeimen mindenhol árgus szemekkel figyeltek, lopásokkal gyanusítottak, és vissza is hallottam többször, hogy ennek-meg annak tartanak. Diszkókban többen is jöttek oda hozzám, hogy mit mennyiért adok, persze szó sincs ilyesmiről.190 cm magas, rövid hajú, kék szemű, kicsit erősebb szemöldökű 32 éves férfi vagyok. Egyáltalán nem vagyok rossz arcú, régebben a nőkkel is volt gondom, mert sose bíztak bennem, több alkalommal is szintén a fülembe jutott, hogy tartanak tőlem, mert én csaló, bűnöző körökben vagyok benne. Legutóbb a nővérem autóját próbáltam eladni, persze nem sikerült, a havert bíztam meg vele, Ő rögtön túladott rajta. Jómagam szigorú nevelést kaptam, édesanyám jogász, édesapám autószerelő, mindig szabályosan és törvénytisztelően éltek, és engem is ebben a szellemben neveltek, mondanom sem kell, semmilyen bűnügyem sosem volt. Akiknek erről beszélek, azt mondják üldözési mániám van, amikor részletesebben kifejtem akkor csodálkoznak. Különösebb hátrányom nem származott ebből életem során, de már kis iskolásként is megbélyegeztek a tanárok. Meglehetősen zavar ez a viselkedés amit a társadalomtól kapok. Szerintem túl sok akció/thrillert néznek az emberek, és kitalálnak mindenféle ostobaságot arról aki nem szimpi nekik. Megházasodtam, született egy gyermekem, így már nem igazán érdekel a témakör, nekik élek. Viszont ha valaki hasonlót tapasztalt élete során, kérem írja le a történetét, hátha kiderülhet valami, amit esetleg rosszul csinálok.

#Bűnözőnek képzelnek #Megvádolnak
jan. 21. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
Rosszfiús az image-od. Inkább használd ki.
jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A külsődben lehet valami. Ha még zavar, kipróbálhatod, hogy felteszel egy kamu szemüveget. A szemüveges embereket általában intellektuálisabbnak és megbízhatóbbnak tartják.
jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!