Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Biztatnád öngyilkosságra?

Biztatnád öngyilkosságra?

Figyelt kérdés
Van olyan ember, aki ha öngyilkosságot fontolgatna, akkor biztatnád?

jan. 22. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
60 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Soha senkit, inkább megpróbálnám lebeszélni.

Sőt, ha valaki ilyet tenne, arról nagyon meg lenne a véleményem.

jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
NEM! Már csak azért sem, mert az öngyilkosságra való biztatást is a Magyar BTK úgy veszi mint a gyilkosságot. Vagyis bünteti. Inkább orvosi segítséget kérnék. Végszükség esetén ki hívnám a mentőket, hogy vigyék korházba.
jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Alapvetően nem, de ha jobban belegondolok, akkor lenne olyan aki ha ezzel fenyegetőzne, akkor csak vállat rándítanék és azt mondanám, hogy hajrá.
jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Aki ilyet tesz, nemcsak erkölcsileg vét egy ember ellen, hanem konkrétan a Btk ellen is vét, tehát valakit öngyilkosságra biztatni nem pusztán egy alja cselekedet, hanem konkrétan bűncselekmény.
jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
78%
Nem! Nekem sajnos mai napig vannak öngyilkossági gondolataim, de eddig mindenki csak lebeszélt róla.
jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi ez a kérdés?? Ez bűncselekmény
jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet nem szabad csinalni.
jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Van de neki amúgy mindegy. Anyjával nem tartja a kapcsolatot, apja már meghalt de egy vén pedo volt és őt is többször megerőszakolta, 32 éves, szűz és valószínűleg az is marad (mármint hogy nem ért még nőhöz), nagyon kemény gerinceredetű fájdalmai vannak és teljesen egyedül van. Mindezek mellé egy nárcisztikus, zsaroló, gonosz, undorító ember.

Na őt biztatnám, de nem konkrétan hanem nem beszélném le meg azt mondanám neki hogy tedd amit jónak látsz, ha én a te helyedben lennék már megfontoltam volna , stb…


Az ilyen emberek csak szívják a levegőt de minek.


Rajta kívül mást nem biztatnék egyébként.

jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Én mindenkit is bíztatok. Élni rossz, ez egy megtörhetetlen tény.
jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!