Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A doomer életvitelről le...

A doomer életvitelről le lehet szokni?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, akinek teljes kilátástalanságban, céltalanságban telnek a napjai, doomer zenéket hallgat, gyógyszert, és, vagy kábítószert fogyaszt, illetve szereti látni, ha fiatalok ölik meg magukat.

2023. szept. 28. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Csak érzik a törődést!
2023. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Bizonyos értelemben ez még rosszabb, mint a depresszió. Kertészkedést javaslom.
2023. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Egyfelől azt kéne belátni, hogy nem mindenki kompatibilis ezzel a túlságosan felszínes, elanyagiasodott, egyre kiábrándítóbb világgal. Másrészt pedig, bár én elfogult vagyok, és nem akarok kívülállóként okoskodni, de számomra már az sem egyértelmű, hogy az esetek többségében az egyénnel van a nagyobb probléma.


Amerikában már minden harmadik fiatal felnőttnek van valamilyen kimutatható mentális betegsége. Bő egy évtizeden elérjük azt a szintet, amikor el lehet mondani, hogy a társadalom többségét megbetegíti, tönkreteszi a világ, amiben élünk.


[link]


A mai trendek alapján annyira súlyos a helyzet, hogy már ma is minden nap arról kéne beszélni, annak az okait kéne kutatni minden lehetséges módon, hogy miért hullik ki ennyi ember a társadalomból. Az utóbbi 10-15 év egyetlen pozitívuma, hogy relatíve nagyobb létbiztonságban élünk, ezen kívül a következő generációk egyre magányosabbak, kizsigereltek, kiüresedettek, és betegek - gyakorlatilag olyan kollektív válságot, kiégést élnek meg, ami korábban legfeljebb 45-50 évesen szokott előfordulni.


[link]


Ez nem egy jókedvű divat, ez egy keserű, de racionális reakció egy egyre szürkébb, egyre borzalmasabb világra.

2023. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

3. Nem, nekünk főzőcskés műsor kell, X-faktor, Voice, Győzike, Majka, Tóth Gabi, Köllő Babett!


Kenyér kell és cirkusz a népnek! 🥳🤡🎉

2023. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Milyenek azok a doomer zenék?
2023. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, hogy ebből egy csapásra ki lehet jönni csak kell hozzá egy élethelyzet változás, vagy valami, ami kizökkent. Nekem is volt ilyen korszakom de kijöttem belőle. Nem hinném hogy ez kötelező jelleggel egész életében el kellene hogy kísérje az embert.
2023. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!