Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan voltam csalódott?

Jogosan voltam csalódott?

Figyelt kérdés

A fönököm megkért, hogy helyettesítsem egyik kollegámat, mult héten kezdtem helyettesíteni , azt mondta vissza vonásig, de hétvégén nem szólt a fönököm ,hogy nem kell már mennem, és így egy órám kiesett az en munkateruletemröl..

De nem is az a baj, hanem az emberség ,hogy miért nem volt képes szólni, hogy ne menjek! :/


jan. 22. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető a csalódottságod, ezt lehetett volna figyelmesebben intézni.
jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy sms és akkor nincs semmi, pedig hívott penteken, de ezt nem említette. és ma sem hívott fel, hogy bocs vagy valami, szóval csalódás :/
jan. 22. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy szándékosan akart kicseszni veled, de ez akkor is szívás. Nem lehet valami jó főnök, ha ilyen fontos dolgokat képes elfelejteni...
jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hisz tudta ,hogy nekem ez egy órás kitérö, és úgy ,hogy beszéltünk pénteken.

De nem is említette, szóval eléggé megviselt , de nem is az egy óra, hanem ,hogy ennyire nem vesz ember számba.

jan. 22. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor innentől kezdve szüntesd be a helyettesítgetést.
jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor megemlítettem ma neki, csak hebegett habozott, meg még én voltam a buta, mert hát új hét, de mondtam ,hogy nem szóltál , és még a kulcsokat sem kérted vissza.. erre azt mondta, majd máskor érthetöbb lesz.. engem néz hülyének
jan. 23. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:

"engem néz hülyének"


Szerintem csak simán nem képes beismerni, hogy elcseszte.

jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen az is lehet, pedig nem csináltam belőle nagy ügyet, ettől függetlenül, csak rosszul esett
jan. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!