Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha érezted üresnek az életed...

Ha érezted üresnek az életed hogyan javítottál rajta?

Figyelt kérdés

Minden napom ugyan ez:


Reggel fél 8 körül kelek, netezek 9ig.

Utána elindulok a kávézóba munka előtt.


10től 5ig a boltban vagyok.


Utána itthon haza érek 10perc alatt. Utána eszek és tvzek.

7től barátnőm olyan műsort néz minden este ami engem nem érdekel így ő hobbizik közbe én bent a szobába olvasok netezek.

Néha 7korul elmegyek sétálni 20percet és ennyi.

Másnap ugyanez.


Teljesen üres az életem és nem vagyok a helyemen.


jan. 24. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt a kérdést nagyon nem értem! Mi akadályoz meg benne, hogy eljárj(atok) valahova legalább hétvégén? Mozi, koncert, kirándulás, színház, hétköznap mozi, vacsi, kondi, haverok?
jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem hogy nem tudom mit csináljak mihez kezdjek
jan. 25. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az ember aki dolgozik annak általában ilyen napja van, hétköznap munka aztán max a hétvége ami arról szól hogy akkor most lazulás van. Csak azt nem értem, hogy hamár ketten laktok együtt akkor miért nem találsz ki valamit vele? esetleg együtt elmenni sétálni, vagy mittudomén.
jan. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehát nem igaz, hogy nincs olyan dolog, ami érdekel! Iskolás korodban mit szerettél csinálni? Barkácsolni, biciklizni, túrázni, moziba, étterembe menni, ismerősökkel kártyázni, táncolni ...
jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Besétáltam egy katonai toborzóirodába.
jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom. Neked legalább rutinod van.

Hallottam valami Indiai tanítótól, hogy ez a sok információ fogyasztás elvezethet ehhez az állapothoz. Minden készen van és elérhető (megnézhető). Nem kell megvalósítani semmit. Még játszani sem kell, elég nézni mások hogy játszanak.

Persze millió más oka is lehet, elmehetnél pszichológushoz, hogy segítsen a rálátásban.


Vagy talán megnézheted ezt, hátha megfog benne valami:

[link]

jan. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Hasonlóan egyhangú az életem, minden nap home office van, nem történik semmi.

Örökös fáradtságtól, kimerültségtől (amelyen már sok-sok éve nem tudnak segíteni az orvosok) nincs erőm igazából semmihez csak elvagyok.

jan. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja csináltam egy naplószerűséget. Minden nap feljegyeztem,hogy milyen kedvem van. Sokáig jól voltam,aztán jött egy depressziós időszak. Gondolkodtam,miért lehet,amikor mindent ugyanúgy csinálok. Erre megnéztem,a telefonomban van egy ilyen statisztika,hogy mennyit netezek napokra lebontva. És azokban a napokban kiugróan sokat töltöttem a közösségi oldalakon! Pedig fel sem tűnt,csak "görgettem". Nem vagyok rajongó típus,nincsenek kedvenceim,akiket követnék vagy akikre irigykednék úgy külön. Simán csak a görgetéses tartalomfogyasztástól lettem depressziós. Akkor visszavettem a közösségi oldalas netezesből,még időkorlátot is beállítottam és láss csodát,pár nap múlva jobban voltam.
jan. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mély meditacioban megtalalod a valaszt
jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De az így keletkezett plusz időddel valamit kezdtél, 6-os, nem a köldöködet nézted, gondolom.
jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!