Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled azt ,ha valaki...

HunLo kérdése:

Hogyan kezeled azt ,ha valaki lehülyéz illetve hülyének tart?

Figyelt kérdés

jan. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyom az illetőt. Kommunikálni akkor lehet, ha mindkét fél ugyanazt a valóságot nézi.
jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rájátszok, hogy hülye vagyok aztán lerántom egy nagyobb összeggel, hogy tudja hol a helye.
jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem egy kollégám csinálta, nem törődtem vele, de rosszul esett. Nem kezeltem sehogy, így kezeltem. Aztán kb két év után megváltozott a viszonyunk, mert észrevette, hogy nem vagyok hülye attól, hogy neki ez volt az első benyomása vmi miatt.
jan. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ ki csinálja. Nekem volt olyan kollégám aki megalázóan beszélt velem. Felálltam és leléptem a cégtől 2 hétre. Írtam egy e-mailt, hogy ha bármi van keressék őt, ha engem ráér szívatni akkor dolgozzon is helyettem.


Nagyon úgy voltam, hogy vissza sem megyek. Aztán gondolom a főnökség rászólt mert évek óta maximum köszönünk egymásnak, így egészen nyugodt az élet.


Amúgy helyzetfüggő. Van amikor azt látom tök hülyének néznek, főleg "egyszerűbb" munkakörben dolgozók, azt leszarom mert úgysem találkozom velük többet. Ha olyan néz hülyének akivel időt kell együtt tölteni, annak egyértelműen jelzem, hogy sértő a viselkedése és legyen szíves normálisan kezelni.

jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az internet mondjuk más világ. Ott azt látom, hogy eleve lesben állnak a frusztrált emberek akik eleve a frusztráltságuk levezetéseként előbb ütnek alapon szólnak hozzád.


Eleve nem ismernek, nem is velem vitatkoznak, hanem démonizálnak, a saját agyszüleményeiket vetítik ki rám és ennek megfelelően saját magukkal vitáznak.


Facebookon például van aki egy-egy csoportban él. Konkrétan minden posztra, kommentre válaszol. Általában vannak a "már unalmas" témák, amit legtöbb esetben pont a hozzá hasonlóak hoznak fel, hogy vitát generáljanak.


Az ilyenekkel szimplán nem foglalkozom, a legnagyobb sértés számukra, ha levegőnek nézed őket és vissza sem írsz.

jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!