Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők!Ti vonzónak találjátok...

Nők!Ti vonzónak találjátok ezt a tulajdonságot egy férfiben?

Figyelt kérdés

Spórol, az egész élete abból áll, hogy azt nézi hol lehet megfogni a pénzt.


Az akciókat nézi, képes több boltot bejárni, hogy összevásároljon mindent ahol a legolcsóbb.


Ha nyaralni viszi a családot, bejárja a környéket melyik étterem a legolcsóbb.


Képes megenni egy hetes kaját is, hogy spóroljon.


A feleségének turkálóból vesz ruhát.


Magyarán az a tipikus olcsójános figura.


jan. 26. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tök megéri amúgy több km-et autózgatni 600 Forintos benzinnel, hogy spórolj 50 Ft-t egy tejen vagy egy tésztán.
jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én kifejezetten taszítónak találom. Az idióta apám is folyton ezt csinálta, és azon kívül, hogy idegesítő még szánalmas is.

Nincs semmi extrás anyagi helyzetem, de legalább akkor ne kelljen ennyire a pénzen görcsölnöm amikor nyaralok. Nyilván nem a legdrágább kajákat eszem akkor sem, de nem fogok azért még fél-1 órát keringőzni 40 fokban, hogy a legolcsóbb legyen.

Az akciókat nézni még okés, de bemenni egymás után több boltba találomra, hogy hol az olcsóbb a sajt? Ugyan már...

jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az életet élni kell, nem elpazarolni.
jan. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg a dogevest is belekeverni, edesistenem.
jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az illető, aki ihlette a kérdésemet meg van győződve arról, hogy rengeteg nő örülne annak, ha ilyen férje lenne, mert hát mennyi alkesz ember van, aki meg elveri a pénzt a családtól.


Na már most értem, hogy egy 20 éve alkesszel élő Gizikének, akinek a férje elissza a fizetését ez már maga az álom lenne, de a normális nők szerintem is taszítónak tartják az ilyen figurákat, akiknek annyi a jó tulajdonságuk, hogy legalább nem verik el a pénzt.


Szerintem ez a spórolás mánia nem túl sok önbizalmat takar.

Nem is igazán kockáztató típus, anélkül nincs siker, márpedig a nők a sikeresek férfiakat szeretik, akik megadnak nekik mindent, nem félve attól holnap mi lesz.


Sajnos én is ilyen családból jöttem, ahol ez volt értéknek beállítva.

De szerintem, ahogy egy előző válaszoló is írja, az élet teljes elpazarolása, hiszen rengeteg időt vesz el magától, aki 5x annyit tölt el csak a, bevásárlással, mint más.

jan. 26. 02:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem ne vegyen a turkálóból, van fizetésem. Meg a legolcsóbb helyen se akarok enni, akkor inkább főzök.

És mire költi azt a sok összespórolt pénzt?

jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám volt ilyen, pedig vezető pozícióban volt már akkor is. Ha 5 percnél tovább zuhanyoztam, már rámszólt. Képes volt a már majdnem szakadt farmerében meg pólójában dolgozni járni, mikor érted, főnök volt. Nagyon gáznak találom ezt. Én jóval kevesebbet keresek nála (nettó 500 ezret), de a minőségi kaján, igényes öltözéken, igényesen berendezett lakáson, fodrászon stb sosem spóroltam.
jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem is kimondottan taszító ez. Az, hogy valaki odafigyel, mire költi a pénzét, nem veri azt el feleslegesen, pozitív dolog, de már ez nagyon szőrszálhasogató.
jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez a mértékű szarrágás élvezhetetlenné tesz mindent.
jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!