Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben találjátok magatokat...

Miben találjátok magatokat jónak és rossznak?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen olyan egyszerű dolgokra gondolok, hogy pl rajzolás, matek, hanem tényleg bármi. Az élet mindenféle területét figyelembe véve. A jó és rossz tulajdonságaitokat is leírhatjátok.

2018. dec. 13. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiválóan tudok és szeretek is előre tervezni és azt betartani.
2018. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én elég bénán kommunikálok, bármit mondok bármilyen jó szándékkal, mindig bunkóra sikerül. Nem tudok rendet tartani, nem vagyok szorgalmas, nincs önmegtartóztatásom (főleg evésnél), elég naív vagyok, folyton kések.


Viszonylag türelmes vagyok viszont, és ha ismerek valakit, onnantól mindig tudom, hogy mit akar tőlem hallani.

2018. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó anya, feleség és háziasszony vagyok. Nagyon szeretem a férjem és a gyerekeket, bármit megfőzök vagy sütök, amit szeretnének és nagyon szeretek varrni, hímezni, a lakást csinosítgatni. Szóval a tyúkanyóságban jó vagyok.


Viszont nagyobb társaságban (anno egyetem, mostanság munkahely) kevésbé vagyok kezes. Mindig elmondom a véleményem kendőzetlenül, ami nem mindig sikerül túl kedvesre. Néha már-már bunkón vagyok őszinte, lehetnék sokkal alkalmazkodóbb.

2018. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit jónak vélek magamban az az akaraterőm,kitartásom ha kitűzök egy célt magam elé,jó emberismerő vagyok,jól motiválok más embereket. Amit rossznak az az hogy általában véve maximalista vagyok (egészséges módon) de ez nem mindig feltétlenül jó dolog,szeretem halogatni a takarítást. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2018. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Jó:

- Jó emberismerő vagyok, egy perc alatt kiszúrom, ha valaki hazudik, jópofizik, kétszínűen viselkedik, megjátssza magát. Engem nem lehet átverni, mindent észreveszek.

- Jól tudok tervezni és amit megtervezek, azt be is szoktam tartani.

- Sosem kések sehonnan, mindig pontos vagyok vagy előbb odaérek.

- Nagyon megbízható vagyok.

- Egyáltalán nem vagyok előítéletes.


Rossz:

- Néha elég rendetlen tudok lenni.

- Néha lusta vagyok.

- Introvertált vagyok, ami nem baj, de vannak helyzetek, amikor nem ártana, ha bátrabb és határozottabb lennék, nem visszahúzódó.

- Nem merek kockáztatni, kerülöm azokat a helyzeteket, ahol kockázatot kéne vállalnom. Lehet, hogy emiatt sok mindenből kimaradok.

- Az ismerkedés, barátkozás nehezen megy.

- Néha jobban elengedhetném magam. Túl sokat gondolkodom, izgulok, szorongok, akár jelentéktelen dolgok előtt is.

- Néha felületes vagyok.

- Hajlamos vagyok negatívan gondolkodni.

- Nagyobb akaraterőre lenne szükségem.


Egyszerűbb dolgok, amikben jó vagyok: nyelvek, telefon/internet kezelése, írás, zene, tánc, színészet, éneklés, sminkelés.


Egyszerűbb dolgok, amikben rossz vagyok: matek, fizika, kémia, rajzolás, kézműveskedés, főzés, sport.

2018. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazàn vagyok alkakmas az életre, ehhez képest nem csinálom rosszul. :)
2018. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld kéz! :)
2018. dec. 13. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Rossz tulajdonság: a rövitávú memóriám nagyon rossz; van, hogy túlspilázok dolgokat, nagyon-nagyon introvertált vagyok; intuitív vagyok, amit nem megfelelően hasznosítok.

Jó: másnak jelentéktelen dolgot észreveszek; alapból nyugis vagyok; fizikálisan is.

2018. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én rettentő sérdődékeny, és hisztis vagyok. Hogyha valami nem sikerül, azt még EGYszer megpróbálom, de ha akor sem sikerül akkor hisztirohamban török ki és soha többet nem próbálom.


Művész lélek vagyok minden értelemben. Szeretek rajzolni több fajtaa táncot és zene ezközt kipróbálni, írok egy könyvet. SZóval sok irányba el tudnék menni majd a jövőbe. De ittmeg az önbizalom hiányosságom mutatkozik, és emiatt a helyett, hogy bármit is tennék, inkább magamban sirdogálok. Tudom gyerekes vagyok, de na. Legalább tudom, hogy ez rossz bennem.

2018. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!