Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ilyennek látja mostansá...

Más is ilyennek látja mostanság a nőket?

Figyelt kérdés

Nők pozitív és negatív tulajdonságaik:

Pozitív: Külsőre nagyon szépek, életet adnak

Negatív: Kihasználnak, nem tudnak őszintén szeretni, lenéznek, egzisztenciára hajtanak, tökéletes pasi kell nekik, kevesen tudnak csak főzni, mosni és takarítani, nagyon sok lemond a gyerekéről és csak a szexhez ért amit 9 hónap múlva megbán, kihasználják az érzelmeinket és teli vannak elvárásokkal.

Nyílván nem az összes nőre gondolok mert kivételek vannak náluk és nálunk pasiknál is de a nők nagy részénél már sajnos ezt látom, de javítsatok ki ha tévedek.



jan. 26. 07:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
11%

Az a baj, az internet ok nélkül piedesztálra emelte a nőket, és még akinek nincs is köze hozzá, belengi ennek a szele a való életben is.

Nő vagyok, fiatal, szép(nek hiszem magam), bármit megkaphatok(ha akarom).


Sokszor meglepődöm, amikor ezek ellenére fiatal, szép csajok olyan putri melókat végeznek huzamosabb ideig, hogy csak nézek.

Na ők tényleg az elég bugyuta kategória.

jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez önvédelem.
jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Még annyit hogy itt valamelyik kérdés alatt az egyik válaszoló azt írta hogy a férfiak könnyebben tudnak érvényesülni a nőknél és könnyebb is az életük amit én megcáfolnék. Andy Vajnának volt könnyebb elérni mindent vagy Vajna Tímeának aki hozzáment Andy Vajnához, na ugye?! ;)

Utolsó észrevétel ugye azt mondja mindenki hogy ma egyenjogúság van amit szintén megcáfolnék. Egy nőnek már több joga van manapség mint a férfinak. Nő ugyanazokat a munkaköröket végezheti már mint a férfi de a nők szidhatják a férfiakat és mindenki velük ért egyet de a pasi nem szidhatja a nőket mert akkor mindenki betámadja őket.

Ha a nő megüti a pasit annak tuti oka volt és a pasi megérdemelte, ha egy pasi üt meg egy nőt a nő egyből megy feljelenteni a pasast és a pasi meg is szívja még ha indokolt is volt az a pofon.

Ennyit a nagy egyenjogúságról! Női többletjogúság van!

jan. 26. 07:45
 4/51 anonim ***** válasza:
4%

Egyszerűen a legtöbb nő full önbizalomhiányos. Két arckrém között sem tud dönteni, annyira bizalmatlan, és nem tud felelősséget vállalni.

Nőkkel dolgozom, te jó ég, mi van az országban. Készül a könyv.

jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, kihisztizted magad? Oké, hogy te szerencsétlen vagy a nőknél, és ez is tuti csak a nők hibája, szerinted, de attól neked mivel lesz jobb, ha itt fröcsögsz a nőkről?


Írod, hogy a nők nagy része...persze, miért volt dolgod a nők nagy részével? Az az 5-6 nem számít a nők nagy részének, akikkel talán volt dolgod.

jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%

Jav..miért után vessző


miért, volt dolgod...

jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Ha a nők önbizalomhiányosak akkor én mennyire lehetek az ő sértéseiknek köszönhetően 4-es válaszoló? Én nem azt látom hogy önbizalomhiányosak lennének amikor Facebookon a képükön 200 like és 30 hozzászólás van. Instagramon 2-3000 követő 200 like és 40 komment a képeik alatt. Társkereső oldalakon meg 99 like és 20-30 komment óránként amiből nehezen válogatnak.

Nők nem önbizalomhiányosak inkább döntésképtelenek pl: "Két arckrém között sem tud dönteni".

jan. 26. 07:59
 8/51 A kérdező kommentje:
5-ös! Na a kérdésem alatt erre is kilyukadtam. Ha valaki a nőket ócsárolja az egy hisztis incelke! :D Előttetek járok sajna pár lépéssel!
jan. 26. 08:00
 9/51 anonim ***** válasza:
85%

"Előttetek járok sajna pár lépéssel!"


Mégis mivel? 🤣🤦🤷 Azzal, hogy a te szerencsétlenségedet rávetíted a nőkre? Néztél már magadba? Vajon miért nincs párod? Kitalálom, mert a nők vállogatósak. 😉😆

jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt dolgom nőkkel pedig régen akartam nőt de így útólag nem is bánom hogy nem volt velük dolgom. Csomó negatívtól kíméltem meg magam és egy kevéske pozitívtól is sajna. A legtöbb nő csak addig jó ameddig az ágyban jól érzed magad vele, viszont azt leszámítva a legtöbbet sajnos el kell viselni ami nem egy könnyű feladat. Tudom én egy lúzer vagyok aki nem volt együtt nővel de a nőkhöz és a szerelmehz nem kell gyakorlat mint pl egy pék vagy mint egy autószerelő tudáshoz. Szerelmet és a nőket kilehet ismerni úgyhogy nyitott szemmel jársz a világban és figyeled a környezeted!
jan. 26. 08:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!