Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is ilyennek látja mostansá...

Más is ilyennek látja mostanság a nőket?

Figyelt kérdés

Nők pozitív és negatív tulajdonságaik:

Pozitív: Külsőre nagyon szépek, életet adnak

Negatív: Kihasználnak, nem tudnak őszintén szeretni, lenéznek, egzisztenciára hajtanak, tökéletes pasi kell nekik, kevesen tudnak csak főzni, mosni és takarítani, nagyon sok lemond a gyerekéről és csak a szexhez ért amit 9 hónap múlva megbán, kihasználják az érzelmeinket és teli vannak elvárásokkal.

Nyílván nem az összes nőre gondolok mert kivételek vannak náluk és nálunk pasiknál is de a nők nagy részénél már sajnos ezt látom, de javítsatok ki ha tévedek.



jan. 26. 07:36
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy nézel ki?
jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
38-as! "Egyébként igen, elolvastuk a korábbi válaszaidat, jót röhögtünk azon is a kollégákkal, köszi! Remek hangulatot teremtettél nekünk munkakezdére! :D" Ez a ti szegénységi bizonyítványotok egyrészt, másrészt pedig ha már bent vagytok a melóhelyen akkor öltözzetek át és egyből lássatok neki a munkának mert a munkahelyen tudtommal dolgozni kell és nem a GYK-n röhögni a kérdezőn! Szánalmas a munkához történő hozzáállásotok! ;) :D
jan. 26. 08:50
 43/51 A kérdező kommentje:
41-es! Úgy mint ahogy mindenki más. 2 lábon járó emberilény vagyok. Amúgy 23F vagyok 170 cm és 73 kg mivel hálleluja fogytam és jobb lett a testalkatom és kitartóbb is lettem. Átlagos testalkatom van kissé izmos vagyok, de inkább legyen rajtam eg nagyon pici súlyfelesleg mint hogy nádpálcika vékony legyek. Egy férfinak legyen megjelenése és tartása is, ha magas pl: 190 cm akkor ne 70 kg legyen hozzá hanem 90-100 kg mínimum és edzen! Én is edzek otthon, hasprés, fekvőtámasz és súlyzózást végzek óránként 4-5 órán keresztül.
jan. 26. 08:55
 44/51 anonim ***** válasza:
86%

Szerinted mondjuk Henry Cavillnél lenne esélye egy Rebel Wilsonnak? Még a fogyás után sem, mert nem szép csóri. Vagy egy Gal Gadot kategóriájú nőnél lenne esélye mondjuk egy Woody Harrelsonnak?

Olyan csúnya férfiak találnak párt, hogy hihetetlen. Nem csak azok, akiknek van pénze. Egész egyszerűen a személyisége olyan. Nem a picsákra kell menni, ilyen egyszerű. Csak akinek az átlagos nem felel meg, az aztán sír, hogy mind egy kvaaa.

jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, itt mondod a többieknek, hogy értelmezzék már a leírtakat, miközben te se tudod értelmezni, amit mi írunk. A 200 kg-s nő egy példa volt, mert azt sérelmezted, hogy urambocsá egy nő elutasít téged, mert neki nem jössz be. Akkor kérdem én, te összejönnél olyan nővel, aki külsőre egyáltalán nem jön be neked? Persze, hogy nem. Akkor milyen jogon várod azt el, hogy a nők összejöjjenek olyan pasikkak, akik nekik nem tetszenek, ha te se jönnél össze ilyen nővel?


Kérdező, és az a 10 kg plusz az nálad szín tiszta izom, vagy zsír?

jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem a normális nők között keresgélsz? Gondolom rányomulsz a széttöltött szájú, agyon faceappozott kis pcsákra, mer' azok olyan szépek,aztán meglepődsz,hogy torz a személyiségük.
jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
89%
Fuu, van olyan kollégám, aki képeken úgy néz ki, mint egy porcelánbaba. Tényleg szép, olyan pózba vágja magát, hogy kerek popsi, nagy cici. Aztán az életben meg sajtot lehet reszelni a bőrével, rohad a foga, és olyan buta, hogy egy idő után már inkább nem menekülsz ha megszólal, hanem közelebb mész, mert kíváncsi vagy, hogy mivel tudja überelni az előző 28millió fszságot ami kijött a száján. Meg van 2 gyereke 2 apától. De képen gyönyörű. Nehezen talál magának már bárkit. Aztán ottvan a kis penészvirág, aki nem tesz ki napi 50 szelfit, amúgy kedves, aranyos csaj, nem is csúnyácska csak nem különleges, na, neki meg 6 éve férje van és két gyereke, jön a harmadik, és boldog. De tényleg, nincs 200 lájk a képein, rá nem vadászik senki. Észre sem veszik kb. Te sem vennéd észre, pedig az elmondottak szerint ő a te kategóriád. Illetve nem, a hozzáállásod miatt nagyon nem. Ő normálisat érdemel.
jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
46-os! Ezzel amit leírtál annyi baj van hogy az összes nő szerkesztgeti már a képeit. Naturál kinézetű nő egyre kevesebb van már csak ezek után meg ne csodálkozzon senki hogy már a férfiak az ilyen nők kinézeteibe bele vannak betegedve és csak hogy dugni akarnak. Kérdezem én tőled, miért szeretnek a nők a képeiken szebben kinézni mint élőben? Csak nem azért mert egyéjszakás kalandot szeretnének és azt hogy szex legyen? Utána meg itt sírnak GYK-n hogy a pasiknak csak a lyuk kell azaz a punci. Ugye milyen érdekes dolgok ezek? Én a naturális női kinézetet létesítem előnyben hiszen nekem az a kevés képem sincs megszerkesztve, mégis rajtam nevet mindenki hogy mennyire átlagos vagyok jah csak én nem állok be a photoshopp őrületbe és a különböző fénykép app őrületek soraiba!
jan. 26. 10:45
 49/51 A kérdező kommentje:
Normális mentalitású természetes szépséggel kinéző nőkből meg sajnos egyre kevesebb van és ők alig észrevehetőek itt interneten. Élőben még azért keveset látni belőlük de már az offline kinézet is kezd online kinézetbe átmenni azaz élőben is olyanok a nők mint egy photoshoppal megszerkesztett képen. Pl: zsebibaba
jan. 26. 10:49
 50/51 anonim ***** válasza:
92%
Én kertvárosi anyuka vagyok. Jár az oviba kb 200 gyerek. Anyukák életkora 20-35 év. Teljesen normális kinézetű mind. Talán van 5 nagyon kövér és 3 botoxolt. A többi csinos/átlagos/normális. Kb 20-30 valamivel átlagon felüli vagy feltűnően szép. Akiről tudok,mind főz. Elváltak vannak,de nincsenek túl sokan. Szóval én nem látom,hogy a "mai nők" annyira borzalmasak lennének. Valószínűleg belekerültél egy olyan környezetbe, ami valamiért torz. Vagy nincs normális munkahelyed,vagy valami nagyon fura környéken élsz,vagy kifejezetten online megismert emberekkel veszed körül magad,abból is a frusztráltabbakkal.
jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!