Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról,aki...

Mi a véleményetek arról,aki megváltoztatja a keresztnevét?

Figyelt kérdés

Ha párodról/ismerősödről kiderülne,hogy régen más volt a neve, furának találnád?

Te megváltoztatnád a saját keresztnevedet?


jan. 26. 09:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem változtatnám meg, bár eléggé visszamaradott gondolkodásnak tartom, hogy én vagyok a huszadik Katalin a családban.

Semmit nem gondolok arról, aki megváltoztatja. Joga van hozzá, ha úgy szeretné.

jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamra nézve sértőnek bántónak lealjasítónak találnám persze.
jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál a saját nevével amit akar de én úgy voltam vele ha anyám ezt a nevet adta nekem akkor maradjon
jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Biztos meg van az oka rá. Én a vezeték nevem is meg akarom változtatni.
jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha választhattam volna, nem ezt a nevet adtam volna magamnak, de akkor is ez vagyok én, nem változtatnám meg. Hacsak nem valami tényleg eszelős szülői névadásról van szó, nem tudom átérezni a dolgot, de persze, mindenkinek a maga dolga. Csak aztán ne csodálkozzon, ha 20-25-30 év után lesznek, akiknek nem áll rá a szájuk az új nevére.
jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a nevem, így meg nem változtatnám. Ha valakinek nem tetszik, hát hadd változtassa már meg olyanra, amivel még talán boldog is lesz.
jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem tetszik neki. Nekem semmi közöm hozzá.
jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha Aéciusznak vagy Leonidásznak hívnának nyilván megtenném.Bár ha belegondolok Bennet vagy Kevin se szivesen lennék.Laci vagyok...teljesen elégedett vagyok.
jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Én szeretném megváltoztatni. A mostani nem fura vagy rossz hangzású,de egyáltalán nem illik hozzám. Sosem szerettem. Kicsit tartok tőle,hogy "személyiségzavarosnak" tartanának,ha megváltoztatnám. Persze nem várnám el,hogy úgy hivjon,aki régebb óta ismer. Ez inkább csak nekem lenne jó. Végre egyszer olyan néven bemutatkozni, amit kellemes kimondani, nem arra gonfolok közben,hogy "ehh...nem szeretem".
jan. 26. 09:56
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nem változtatnám meg, teljesen átlagos nevem van. Nem választanék másikat, bár nem ez a legjobb név a világon, de semmi ciki nincs benne. Szóval a lényeg, hogy ha cikis, akkor változtatnék, ha csak nem a kedvencem, akkor nem, mert az úgyis mindig változik.

Cikis nekem pl. Dzsesszika, Eszmeralda, Málna, Dió, stb.

Nem zavarna, ha kiderül egy ismerősömről, hogy megváltoztatta a nevét. Az ő dolga.

jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!