Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egésznap ülök a szobában, és...

Egésznap ülök a szobában, és elvagyok magamnak. Mi baja van az agyamnak, hogy ennnyire nincs szüksége ingerekre?

Figyelt kérdés

jan. 27. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

A szobában is érnek ingerek.

Mondjuk innen. Vagy csak nincs akkor igényed a társaságra mint másoknak.

jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem is gondolsz rá, hogy kimozdulj vagy társaságra menj? Én nagyon sokat gondoltam rá, hogy kell a társaság, a kimozdulás, amikor lehetőség volt rá, sokszor lemondtam vagy nem is volt kedvem.

Annyira megszoktam a négy falat.

jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy nagyon jó a szobád, ki se akarsz jönni. Milyen a szobád?
jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Ördögi kör: minél kevesebb inger ér, annál inkább hozzászokik az agyad az ingerszegénységhez = nem is akarsz csinálni új dolgokat = még kevesebb inger ér = mégjobban ellustulnak a neuronok az agyadban.

Vigyázz, ha beleragadsz ebbe, akkor onnantól nehéz a visszaút, és szinte garantálan megbánod az életviteledet. Még akkor is ha nagyon fsza kis szobád van, és netezni is tudsz benne.

jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem válik életformává, akkor no para, semmi gáz.

Nekem is vannak vissza-visszatérő korszakaim. Tehát egy ideig buli, havrok, szórakozás, meló, pörgés, utána meg pár napig olyan szintű passzivitás, hogyha nem kellene reggel wc-znem, még az ágyból se másznék ki. Szoktak lenni ilyen lusta napjaim. Mondom, csak akkor van baj, ha ez állandósul.

jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van aki otthonülősebb típus. Régen imádtam eljárni, meg kellett az állandó pörgés, most meg jól elvagyok otthon. Igaz, nekem pl tanulnom kell. Vannak dolgok amikben fejlődnöm kell, azokat jó itthon gyakorolni.
jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én gyereknek js ilyen voltam, hogy inkább magamba voltam. Miért vahyok ilyen elcseszett?
jan. 27. 17:36
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha netezel mellé az már nagyon erős inger
jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem szerettek eléggé a szüleid, nem hagytak kibontakozni, sosem élted át, hogy milyen jó élmény társaságban lenni, a társaságban levés sosem okozott örömöt.
jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dolgozni se jársz el? Sport esetleg?
jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!