Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én lennék a bunkó?

Én lennék a bunkó?

Figyelt kérdés

Már kb fél éve folyamatosan történik ez és egyre szarabbul erzem magam.


A negyed ötös busszal rengetegen járunk távolsági buszról van szó. Köztünk munkába járók között több sulis is. Két 15-16 éves lány folyton beül a négyes ülésbe es felteszi a lábát táskáját

A többi uta pedig áll miattuk köztük idödek és kisebb iskolások.

A legtöbbször én vagyok az egyetlen aki megkerdezi szabad e a hely. Persze szájhúzással oda engednek. Tök szarul erzem magam ilyenkor hogy most még én vagyok a bunkó.

Miután odaengednek átszoktam adni a helyem olyannak aki tenyleg rászorul.

Többször fennhangon mondogatták azt is hogy jaj ez foglalt es odadobták a taskajuk amikor valaki felszállt.

Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Tényleg en vagyok az aki bunkó?

A többi idösebb felnőtt miert nem kerdezi meg hogy szabad e?

Nem vagyok öreg 26 vagyok de amikor en voltam ennyi idős eszünkbe nem jutott volna leülni ha van idős ember a buszon és áll. Vagy így reagálni egy felnőttnek.



jan. 29. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy bunkó. Nyilván ők a parasztok. Szerintem ha nem vagy túl gátlásos akkor jól teszed, hogy leülsz oda. Én még lehet meg is fognám a táskáját aztán ledobnám a földre és leülnék szó nélkül. Mi az, hogy foglalja? Vettél jegyet és az a szék üres. Meg oda ülök ahova akarok. Ha nem akarják, hogy melléjük üljenek álljanak fel. Nincsenek megnevelve ennyi.
jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Pont ez az, hogy nem te vagy a bunkó. Én amikor üres mellettem a hely, akkor is az ölemben tartom a táskát. De az ilyeneknek meg gondolkodni kellene csak. Ok az más, ha valaki fel van pakolva, bőrönd, több táska, stb. persze, hogy több hely kell neki, de azt nem értem, hogy nem jut eszébe senkinek sem, hogy maga előtt tartsa azt az egy-két holmit.
jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól csináltad.
jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
En mondanám szájhúzva hogy levennéd a táskád? Khösz.
jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy ilyen helyzetben a bunkó. Rakat ember közlekedik abban az időintervallumban, igazán megtehetnék a lányok, hogy egy kicsit tekintettel lennének másokra, és hagynák őket is leülni.
jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!