Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől bunkó lennék?

Ettől bunkó lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25/F vagyok. Kialakulóban van egy párkapcsolatom, már főzött is nekem a remélem leendő barátnőm (ő 26 éves). Olyat főzött, amit nem szeretek (sárgaborsóleves) de megettem, mivel nagyon kell ő nekem.


Már nem élek anyámmal, de meséltem neki a sztorit. Ő imádja a sárgaborsót, sokszor csinált, de sosem ettem meg. Kicsit felháborodott, hogy a leendő barátnőmnél bezzeg megeszem. Erre én azt mondtam, hogy mi férfiak mi mindent le nem nyelünk, hogy ágyba vigyünk egy nőt, azért meg főleg, hogy járjunk vele. Erre anyám bunkónak nevezett. Nem bántott meg, csak elgondolkoztatott.


2020. dec. 7. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem is bunkó, inkább sunyi, képmutató. Én biztosan nem ennék meg vendégségben sem semmit, amit nem szeretek. Udvariasságból viszont megkóstolnám, ezt el is mondanám, hogy mivel nem igazán szeretem ezt az ételt, így csak megkóstolom. Viszont vanbak olyan számomra gyűlöt ételek, amit megkóstolni sem vagyok hajlandó.


Ha ki is alakul valami ezzel a nővel, akkor olyan ciki lesz később bevallanod, hogy te xyz kajákat valójában rühelled és csak azért etted meg, mert ennyire konfliktuskerülő vagy.

2020. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó. Inkább számító, konfliktuskerülő vagy, és alacsony a problámamegodó képességed. Ja, és prokatvínak sem vagy igazán nevezhető, mint látszik.
2020. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Fúh hát amiket nem szeretek én se enném meg semmi áron.

Ha kedvel minket akkor csinál mást mégha csak egy vajas kenyér is :D

Bunkó nem vagy csak őszinte. Ha valamit nem szeretsz, de a célodért megeszed az oké. De ha nincs semmi tétje miért ennéd meg?

2020. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nincs tétje, akkor nem is eszem meg. De ezzel a nővel járni akarok. Ennél nagyobb tétet nem is tudok elképzelni. Nekem nem megy olyan könnyen, hogy barátnőm legyen.
2020. dec. 7. 11:06
 5/12 anonim ***** válasza:
22 évvel ezelőtt a járásunk legelején én is főztem a leendő férjemnek meg a barátjának lecsót édesen, mert mi egész gyerekkoromban úgy értük, anyám is, nagyanyám is úgy készítette. Mikor ették nem szólt egyik sem csak éreztem a zavart az éterben. Csak jó sokára valszeg a következő lecsónál vallotta be, hogy nagyon gáz volt, de megették.😁
2020. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy jó benyomást akarsz kelteni. De felnőtt létedre nem vagy képes őszintén elintézni egy ilyen pitiáner helyzetet? Szerinted mennyire tetszel valakinek, ha emiatt képes megszakítani veled az ismerkedést? Semennyire. A hazug embereket pedig senki nem szereti.
2020. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összejön neked ez a dolog. Első olvasatra zsák, meg a foltja :)
2020. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7 Nem tudom te ezt hogyan értelmezed. De nekem az is furcsa, hogy a nő elvileg a kérdezőnek főzött és meg sem kérdezte szereti-e amit főzni akar? Azért ez sem udvarias dolog.

Bár lehet kérdezte és a kérdező azt hazudta, hogy igen. De ez nem derül ki a kérdésből.

2020. dec. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 - pont így értettem.
2020. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy mondtad volna, hogy bármit megteszel a barátnődért, az jól jött volna ki, de ez a "bármit megteszek, hogy megfektessem" elég gáz volt.
2020. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!