Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem használtok vesszőt?

Miért nem használtok vesszőt?

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól, akik magukra ismernek. Az online térben sokszor, főleg chaten, de itt a gyakorin is rendre szembejön velem olyan iromány, ami egyáltalán nincs vesszővel vagy bármivel tagolva. Én aztán baromira nem vagyok nyelvtan náci, de a szemem kifolyik ilyenkor, és a mondanivalót sem értem, mert nem tudom, melyik gondolatmenet hol ér véget vagy hol kezdődik. És van, hogy 15-20 sorok íródnak le “egy levegővétellel”, amit kínzás olvasni.

jan. 30. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én ezekre a kérdésekre szoktam a leghülyébb válaszokat adni :D
jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Mert az egyén intellektusa ott megragadt...

Ne hidd, hogy ők csak chaten nem raknak vesszőt... Tapasztalatból mondom, hogy a szövegalkotási képességükben is megmutatkozik, ha egy értelmes szöveget meg kell írni.

Akikre illő a kérdés apropója, azok 2 mondatot nem tudnak leírni helyesen, megfelelő választékossággal.

jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Legtöbbször szerényebb képességekkel vannak megáldva az ilyenek. Kellett ilyen emberrel dolgoznom, és valóban, a szövegalkotás körül is voltak gondok, nem is mindig tudott értelmesen fogalmazni. Szóban is akadtak problémák, nemcsak az írásképén köszönt vissza a dolog.


Ugyanakkor... van egy, még gimis osztálytársam, aki túlzás nélkül az egyik legtájékozottabb, egyik legokosabb ember, akit ismerek, viszont Messenger-en nagyon trehányan tud írni. Vesszőket is elvétve használ, illetve, ha gépről ír vissza, a nagybetűk sincsenek meg mindig.

jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

A legjobb, amikor vessző nélkül pont az ellenkezőjét jelenti annak, amit akarnak írni, mint itt az 1. válasz: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Tudom, nem nekem szól a kérdés, de nem valószínű, hogy az érintettek fognak válaszolni. Ők valószínűleg észre sem veszik, hogy rossz a helyesírásuk, de ha igen, akkor sem érdekli őket túlzottan.

jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 4!

Sajnos ez pontosan így van...

Az igénytelenek legtöbbször nem ismerik el magukról, hogy igénytelenek; meg vannak győződve róla, hogy "minden szép és jó", amit csinálnak.

jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Én azt csodálom, hogy egyáltalán még tudnak írni .

Amennyi ostoba ökör van ezen az oldalon...

jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
bezzeg a hímvesszőkhöz sokkal inkább értenek…
jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!