Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig sirattátok, siratjátok...

Meddig sirattátok, siratjátok elhúnyt szüleiteket?

Figyelt kérdés
Anyám lassan két éve elment,de még mindíg gyakran megsiratom. sok mindent nem tudtam neki elmondani amíg élt, most meg már nincs kinek elmondjam. meddig fog ez még tartani? mikor fogom elengedni?

jan. 30. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két éve ment el, ugyanezt csinálom, mint te, sose leszek túl rajta
jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emlékek mindig vissza fognak térni. Idővel talán könnyebb lesz, de tárgyak, események mindig eszedbe juttatják Édesanyádat. Kívánok kedves kérdező és első válaszoló megnyugvást a nehéz időszakban!
jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szolovjov ***** válasza:
69%
Én a halálon könnyen túlteszem magam. Nem görcsölök olyan dolgokon, amin nem lehet változtatni.
jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Minden ember más. Én 21 voltam amikor Anyum váratlanul elhunyt. Akkor azt hittem, hogy megőrülök. Kb 3-4 év kellett mire elviselhetőbb volt. Azóta eltelt közel 30 év.

Még mindig sokszor gondolok rá, viszont a fájdalom enyhült.

El kell fogadni, hogy nem tudsz mit tenni. 😔

Sajnos.

jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
6 éve ment el apa mindössze 42 évesen még mindig nem dolgoztam fel néha eszembe jut és szomorú vagyok és olyankor néha szoktam alkoholt is fogyasztani. Meg a kedvenc zenéjét hallgatni. 6 éve nem dolgoztam fel pedig még javában kis gyerek vagyok.
febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!