Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?(ne...

Hogyan tudnék megváltozni?(ne írjátok, hogy ne akarjak megváltozni, mert én meg akarok)

Figyelt kérdés
Alapvetően egy csendes, visszahúzódó lány vagyok. Sokat olvasok, naplót írok, tehát ez a full kis tipikus nyomi lány vagyok. A családom nagyon normális, és a barátitársaságom is. Mostanában NAGYON elkezdtem vágyakozni erre a tipikus “mai mindent mutogató, nike pro-s nacis tini lány vagyok, aki mindent leszar és minden pasinak tetszeni akar/kirváskodik előttük”. Egyrészt nem tudom hogyan kezdjek hozzá, másrészt attól félek, hogy a barátnőm csalódna bennem, mert régebben mindig a pont ilyen embereket szidtam neki. Viszont úgy érzem, ha ezt nem tapasztalom meg milyen, akkor nem fogok igazi tinédzser életet élni.

2023. aug. 21. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Maximum agyátültetéssel.
2023. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lépésről lépésre. A barátnőid meg le fognak cserélődni emiatt, ezt jobb már az elején elfogadnod.
2023. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Azért nem kell k*rváskodni fiúk előtt, de ha jobban éreznéd magad villantósabb rucikban akkor öltözz úgy. Persze az izlésesség határáig.

Ha nincsenek ilyen ruháid akkor ne váltsd le egyszerre a ruhatárad csak fokozatosan mindig egy darabbal úgy nem lesz olyan hiretelen a változás.

2023. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérd meg anyukádat, hogy vegyen neked Nike pcsagatyát, kezdd el rázni benne a fenekedet, ennyi. Ha közben nem érzed jól magad, akkor ez nem a te világod, de legalább elmondhatod magadról, hogy kipróbáltad.
2023. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Rossz ötlet. Az igazi tinédzser nem azt jelenti, hogy hülye. Sokkal többet veszthetsz (utólag nem fogod tudni kimagyarázni, hogy ez csak egy próba volt, akik csalódnak benned, azokra keresztet vethetsz), mint amennyit nyerhetsz, mert az konkrétan semmi. Nem lehetsz más, mint aki vagy. A katicabogár soha nem lesz rinocérosz. A "full kis tipikus nyomi" nem értelmezhető, de ha valaki ezt vágná a képedbe, azt első körben felrúgnád!
2023. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Sokat olvasok, naplót írok, tehát ez a full kis tipikus nyomi lány vagyok.


Már itt felakadt a szemem... mert ezek nem nyomi dolgok...


Szemely szerint en jobban szeretem az egyenisegeket, meg akkor is, ha kilognak a sorbol.

Meg akkor is, ha csendesebb, mint masok.

2023. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Akinek a személyisége nem olyan, nem tudja megjátszani magát és szögesen más stílust felvenni. Be lehet öltözni bármilyen bohócnak és eladni a látványt, a viselkedés és személyiség még ugyanaz marad, és drasztikusan nem is fog változni. Ahogy egy harsány, túlmozgásos, extrovertált ember nem tudja megállni, hogy ne produkálja magát; ugyanúgy egy zárkózott, visszahúzódó ember nem fog és tud központi karakter lenni, felhívni a figyelmet magára és az ezzel járó stresszt megfelelően kezelni.


Próbálkozni természetesen lehet, csak az ismerősök nem fogják bevenni, és az idegenek is látják egy másik ember testbeszédén, mimikáján és viselkedésén, hogy abban semmi organikus nincs, csak szerepjáték.

2023. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Ki fognak röhögni és hülyének fognak nézni.Ezt akarod?
2023. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom hogy ne változz meg, csak azt hogy a leírásban az utolsó mondatod egyszerűen hülyeség, és totál el vagy tévedve.
2023. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha szerinted aki sokat olvas és naplót ír, az a nyomi kategória, akkor eleve baj van nálad a toronyban.
2023. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!