Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Nem az rendített meg engem,...

"Nem az rendített meg engem, hogy hazudtál nekem, hanem, hogy többé nem hiszek neked." - mondta Nietzsche. Éreztetek már így valakivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt ilyen élmények?

Kommentben meg is oszthatjátok a történetet.


febr. 1. 00:54
A kérdező szavazást indított:
Igen, éreztem már így.
Nem.
14 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Az idézet forrása:


[link]

febr. 1. 00:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Kicsit más helyzet: én azon lepődtem meg nagyon, hogy XY-t már nem vagyok képes szeretni.
febr. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. A férjem össze-vissza hazudozott, többnyire átláttam rajta. Már azt sem hiszem el, amit kérdez. Borzasztó érzés, mert még mindig szeretem, de új életet kell kezdenünk a babánkkal.
febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 folytatás:

Magamban csalódtam, hogy nem vagyok képes többé szeretni azt az embert. Álmomban sem gondoltam volna. Nem szerelmi ügy egyébként, teljesen más jellegű kapcsolatban állunk egymással.


A hazugsággal kapcsolatban: ennyire intenzív élményem még nem volt, mint ami a kérdésben szerepel, ott másik emberben csalódtam a hazugság miatt, nem magamban.

febr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!