Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 16 eveshez illenek a...

Egy 16 eveshez illenek a Machiavelli, Nietzsche, Dosztojevszkij konyvek?

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon rakaptam a fent emlitettek konyveire es a kornyezetemben neha eleg furcsan neznek ram ezert. ENTJ szemelyisegtipusu vagyok, szoval mindig is kozel allt hozzam a racionalis, elemzo gondolkodas. L
2020. jún. 1. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ne törődj azokkal, akik furcsán néznek rád emiatt. Ha neked tetszenek, hát hadd tetsszenek, kit érdekelnek a többiek, nem? :)
2020. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
szerintem mindenkihez illenek ezek a könyvek, csak az emberek többsége túl lusta szépirodalmat olvasni
2020. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Szejintem nadon küjönjegesz vagy.
2020. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Gondoltam, hogy valakinek snowflake tipusunak tunik majd a kerdes:) De nem dicseretekre vadaszom, egyszeruen tenyleg erdekel masok velemenye ezzel kapcsolatosan.
2020. jún. 1. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom, de szerintem is álnaiv kérdés. :D Élvezetes olvasást kívánok azért, nem véletlen akkora nevek.


Az MBTI azonban áltudomány, szóval csak óvatosan vele.

2020. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem illik hozzád, ha igazán hozzád illő olvasmányok lennének akkor olvasnád őket és nem arról tennél fel kérdést, hogy vajon illenek e hozzád.
2020. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha te itt egy ilyen kérdést írsz ki, akkor nem olvastad az említett szerzők könyveit, csak poénkodsz - bár ez maximum szerinted vicces.
2020. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem tul korai.
2020. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Jujjj, de fájt a válaszom.
2020. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem illenek. Na, most ezért biztos sutba is fogod vágni az összeset és tök más szerzőket fogsz olvasni. Ez van, ha vadidegenektől kérdezed meg, hogy mi illik hozzád és mi nem.
2020. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!