Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a leggyakoribb...

Szerintetek mik a leggyakoribb hazugságok, amiket itt írnak az emberek magukról?

Figyelt kérdés

febr. 1. 08:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már mindent leírtak. Hazugságot, igazságot egyaránt. A probléma inkább az, ki hogyan látja saját magát. Abban lehetnek nagy eltérések a valósághoz képest.


Ha a direkt ferdítéseket nézzük, az is érdekes. Nyilván többnyire jobb színben akarja magát feltüntetni az ember vagy azt szeretné, hogy többet foglalkozzanak vele, ezért kommunikál "hazug" módon. A legtöbbször ezek a hazugságok okai.

febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy itt mindenki többdiplomás mérnök meg informatikus, aztán küzdenek a szövegértéssel és egy normális érvelést képtelenek összerakni.
febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

"Én keményen dolgozok és megérdemlem a havi 1,1 milliós fizetést, ami alatt nem is értem minek dolgozik valaki..."


"Full naturál vagyok..." - Sport, testépítés kérdések.


"Megérintett Jézus/Buddha/ megjelent a ződ ember, láttam, hogy pikkelyes a bőre..."


"Csak pontos kalóriaszámlálással lefogytam, és nem éheztem, nem is jött vissza."


"Orbán jót akar."


"Feltörték a facebookom, tiktokom, instám."


"Elfelejtettem a telóm kódját, istenbizony az enyém, hogy lehetne feltörni?"


Úgy hirtelen ezek...

febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
A 2-esnek amúgy igaza van, ez nekem is feltűnt, hogy itt mindenki nettó 1-2 milliót kereső informatikus-mérnök 🤣
febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Nekem is az tűnt fel. Itt havi nettó 500 alatt fel se kel senki, mindenki az IT-szektorban dolgozik. Ha valaki ki meri írni, hogy hónapok óta nem talál munkát, egyből jön a reakció, hogy az kizárt, mert én mindig egy nap alatt találok!


#3: Jaj nevetek. :D

febr. 1. 09:24
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

#4 Lehet, hogy csupa unatkozó informatikus pörgeti az oldalt. Ez meg is magyarázná azt a csomó "teccik egy lány, hogyan kellene megszólítani" kérdést.


Meg mondjuk rajtuk kívül a gyesen lévő ősanyák... össze kéne őket hozni, mindenki jobban járna! :)

febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Végzettségek. Főleg, mikor egy kérdés megválaszolásánál azzal érvel valaki az igaza mellett, hogy "XY a végzettségem, és Z a helyes válasz". Vagy van egy csávó, aki mindenhová azt írja, hogy "a szakmai válaszom: ". Egy anonim oldalon tiszta nevetséges, és kb csak azt bizonyítja minden ilyen, hogy valójában nincs ilyen végzettsége. Hiszen ha lenne, nem kellene odatűzni alá, már az érveléséből átjönne.

Én is szoktam a szakmámat érintő kérdések alá válaszolni, és nem hogy azt nem írom oda, hogy amúgy X a végzettségem, de ha konkrét témát hozok be, azt is köznyelvi szinten fogalmazom meg, nem szakszavakkal, mert elvileg ez az oldal nem egósimogatásról szól. Legalábbis nem arra lett kitalálva, de hát, mi mire használja, ugye...

febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 4 diplomám van, ezt se szokták elhinni, de igazán mindegy is, mert nem dicsekvésből van:)
febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
89%

"Az én fizetésem nettó 700 000, nem tudom, ennél kevesebből hogy lehet megélni."

"Az enyém 19 cm."

"Svédországnak/Németországnak stb. már annyi."

febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor azt látom hogy valaki leírja hogy 800-900 ezreket keres meg millió felett Magyarországon, és előadja hogy mérnök, vagy informatikus, vagy tudom is én milyen vezető pozícióban van. Persze amikor írja még mellé a sok hülyeséget abból már leveszem hogy egy semmirekellő max gyári munkás aki csak álmodozik erről.

Nincs ezzel baj aki ilyenekről álmodozik, de legalább ne égesse magát orbitális hülyeségekkel mellette.

febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!