Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a leggyakoribb...

Szerintetek mik a leggyakoribb hazugságok, amiket itt írnak az emberek magukról?

Figyelt kérdés

febr. 1. 08:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
csak azért mert milliós a fizetésük, de tényleg tök felesleges leírni, mert neked nem adok belőle, engem meg annyira nem érdekel, hogy dicsekedjek vele.
febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
58%
" Nőként előteremtettem saját magam 28 évesen egy budapesti lakást,középkategóriás kocsit és a fizetésem is 600-700 ezer nettóban.Nehogy már olyan pasi szóba merjen velem állni,akiknek ilyen korára ez nincs meg.Csak több lehet mindenből,akkor esetleg még randizni is elhívhat."
febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez: Szoftverfejlesztő vagyok nettó 1-1,5 millió fizetéssel.

2-3 ingatlanom van

febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
98%
Ja meg azzak kapcsolatban is szeretnek hazudozni az emberek, hogy ők mindennap 4-szer szexelnek a párjukkal, 3 gyerek és munka mellett, de közben mindig ragyog a lakás és tökéletesen csinálnak mindent.+ munkájukban is a legjobbak.
febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
#23: :D :D :D :D :D
febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem más kategóriából: Nem kívánt terhesség, megtartsa-e, de természetesen mindenki hangsúlyozza, hogy védekezés mellett esett teherbe (a legmegbízhatóbb védekezési módok mellett pl. fogamzásgátló tabletta, óvszer, amit az előírásoknak megfelelően használt). Szinte senki nem írja, hogy nem védekezett sehogy, vagy az aktus alatt nem végig volt gumi. Vagy ugye, egyszerűen ki is lehetne hagyni, ha már van egy magzat benne, tök mindegy, hogy felelőtlen volt-e, vagy ő az a ritka kivétel, akinél hatástalan volt a védekezés.
febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt ecsetelik, hogy ők már 18 évesen dolgoztak, semmi állami támogatást nem vettek igénybe, de már 3-4 házuk van.
febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtok. Tényleg találkozom én is a többséggel amiket említettek itt kommentekben.
febr. 1. 17:29
 29/40 anonim ***** válasza:
19%
Tehát akkor én mégsem keresek havi 1 millió nettót? :(
febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Minden rossz, de ő egy szent ember.

Mindenféle szexuális dolgot már kipróbált.

Neki milyen xar az élete.

febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!