Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a leggyakoribb...

Szerintetek mik a leggyakoribb hazugságok, amiket itt írnak az emberek magukról?

Figyelt kérdés

febr. 1. 08:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
86%
Pl. hogy havonta majdnem milliót keresnek, mindenki rendszeresen sportol és mindenki vékony sportos testalkattal rendelkezik.
febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
64%

Amikor a gizda 20-on éves csajok bedobják, hogy ők is már dupla annyit keresnek, mint akiről szó van...:D

Nekem egy kicsit jobban ment a szekér, úgy takarodtam el innen a gyk-ról, hogy majdnem teljesen el is feledkeztem róla.

Szóval tök reális, amikor milliókat keresnek emberek, de azért itt lógnak a gyk-n. :D

febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%
Melyik autót választanátok? Valójában rég eldöntötte melyiket akarja.
febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
35%
Én például ha leírom, hogy nettó 1 millió fölött keresek, akkor rendszeresen hazugságnak van titulálva. Pedig nem az.
febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
97%
14-es, oké, hogy van ilyen, de mindenki?
febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
47%

Én pl társkeresés céljából szoktam kamu kérdéseket kiírni. 🤭🙆‍♀️

Ha vki normálisan válaszol, azzal szoktam privizni, ismerkedni. 🙂

Egyszer csak bejön...😉

febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
89%
Sok mindent leírtak már, azt hiszem a nyelvtudást senki nem említette. Rengetegen túlértékelik önmagukat ezen a téren. Felsőfokú angolt simán beleírják a cv-be aztán élőben olyan nyelvtani hibákkal beszélnek hogy B2-t is alig súrolja. Azt hiszik a kamu amerikai akcentussal lehet kompenzálni.
febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
24%
Keresetekről én nem beszélek. Szerintem elég sokan vannak, akik furcsán néznek a mega 1 millió feletti keresetekre, merthogy nekik ennek sokszorosa a pénzük. Jobb évben nekem is összejöhet a havi 10 millió, mondjuk ez nem mindig van így, de egymillióval nem sokra mennék.
febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
#3 Èn tènyleg natural vagyok. :)
febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
98%
Na, meg is jöttek a milliós fieztésűek. :)
febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!