Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a leggyakoribb...

Szerintetek mik a leggyakoribb hazugságok, amiket itt írnak az emberek magukról?

Figyelt kérdés

febr. 1. 08:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

- Leír horrorisztikus történeteket, amiben kizárólag a másik fél a hibás mindenben.

- Sokórás szexmaratonok, 4-5 orgazmussal, mindezt naponta ismételve.

- Boldog, nyugodt, elégedett élet, miközben az írásából süt az indulat, frusztráció és idegbetegség :D (igen, ez a kedvencem)

- Nettó 700 ezer feletti bérekről kinyilatkoztatások (és mindenki aki ez alatt keres szerinte balek), mindezt úgy hogy íráskép és szóhasználat alapján sokkal inkább minimálbérre tippelnéd.

- Ő aztán mindig mindent megtett a kérdéses probléma megoldása érdekében, csak állandóan azok a fránya körülmények szabotálják, és persze a többi ember.

- Nem tudom miről beszélsz, én még erről sose írtam ki kérdést, most vagyok itt először.

febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

-Testrész méretek

-"1 millió felett keresek havonta", bónusz, ha egy szusszal beszól mindenkinek, aki ez alatt keres.

-munkahelyükről, beosztásukról is jócskán vannak itt ferdítések, álmodozások (utóbbival nincs gond, amennyiben reális kereteken belül történik, és nem kezd álomvilágban élni az illető)

-Mindig a másik a hibás, a kérdezőben sosincs semmilyen hiba, ha akárcsak utalni is merünk arra, hogy nincs tökéletes ember, rögtön elküld minket melegebb tájékra.

-A bebiflázott propaganda szövegek sem semmik azért :D

-Vagy, mikor felmerül, hogy a kérdező többször feltette a kérdést, és páran már linkeltek is azokból, a következő a válasz érkezik: "az nem én vagyok, ez az első kérdésem, ne rágalmazz!/ most vagyok itt először, szállj le rólam, jelentelek!".

febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
A 4-5 nyelven anyanyelvi szinten beszélők a legnagyobb kamusok. Nem, mert ennyi nyelven ismered a sztenderd mondatokat és a leggyakoribb szavakat, még nem lesz anyanyelvi szint. A valóságban mindenki tudja, hogy egyszerre 1, max 2 nyelvet lehet nagyon magas szinten fenntartani, a becsületesebbje bevallja, hogy mindig egy nyelven van valójában a fókusz és mellette a többi rohamosan romlik. (Mert ugye könnyű felejteni is).
febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
84%

"Orbán jót akar"


Mér, mi ebben a hazugság? Nem akar jót? Jót akar az, magának.

febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
71%

"-Vagy, mikor felmerül, hogy a kérdező többször feltette a kérdést, és páran már linkeltek is azokból, a következő a válasz érkezik: "az nem én vagyok, ez az első kérdésem, ne rágalmazz!/ most vagyok itt először, szállj le rólam, jelentelek!"."


Erre válaszoljon valaki: Én rendszeresen megkapom hogy saját magamnak válaszolok amikor valami olyant írok ami nem tetszik valakinek vagy nem fér bele a kis buborék univerzumába amit naívan elképzel magának. Ilyenkor érvelés helyett, jön az hogy én saját magamnak adok igazat egy mások reggel a saját kérdésem alatt...És minden bizonyítlk ami ellene szól az csak megerősíti abban hogy ő ezt jól tudja:D Igazi gyökerek

febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt írják hogy ők aztán tudnak érvelni, aztán az érvelés abból áll hogy felteszik a saját lemezt és az megy végeláthatatlanul.
febr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Jé, az előző pont érvelés választ írt. Eskü előző nem olvastam a válaszod 35-ös, csak az első oldal válaszait olvastam, aztán írtam választ. Tök vicces hogy előttem pont az érvelés került szóba.
febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

"Jé, az előző pont érvelés választ írt. Eskü előző nem olvastam a válaszod 35-ös, csak az első oldal válaszait olvastam, aztán írtam választ. Tök vicces hogy előttem pont az érvelés került szóba."


Én a 35 ös vagyok. Ha nekem mondtad akkor ezt most írd le újra magyarul kérlek. Ne utalgass hanem kerek perec írd le mert nem értem mit zagyválsz.

febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked mondtam 35-ös. Nem olvastam a válaszodat amikor írtam, a kérdésre válaszoltam.
febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Amit már leírtak előttem. Tipikus kamuk, hogy milliós fizetésük van, 3 diplomával, 5 nyelven beszélnek folyékonyan, nagyszabású vállakozók, 2-3 házuk van, 4 sportkocsijuk stb.., meg hogy milyen boldogok, sikeresek.. Csak azt nem értem, hogy akkor miért itt cseszik a rezet Gyakorin, ha annyira sikeresek.. :D Ha én egy gazdag, sikeres ember lennék boldog élettel, családdal, karrierrel, akkor eszembe nem jutna feljönni erre az oldalra.. Meg a szexualitás kategóriában tuti a nagy részét csak viccből írják ki, néha elszörnyülködök a sok kakis-pisis fétises, felcsatolhatós, hány centi a péniszem, kérdésen, ennyi beteg ember nem lehet.. :DD Valószerűtlen szexsztorikat adnak elő, hogy moziban kezdtek el dugni úgy, hogy voltak nézők is, meg ilyenek.. :DD A random társkeresős, farokküldős perverz egyének.. Hirtelen ennyi jutott szembe..
febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!