Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hagynátok, hogy tapossanak...

Hagynátok, hogy tapossanak egy munkahelyen vagy kiállnátok magatokért?

Figyelt kérdés
febr. 3. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét helyzettöl is fögg, meg hogy miröl van szó.

Fejtsd ki bövebben, mit akarsz megtudni

febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg elég általános, és bocs, de üres megfogalmazás. Ki tapos, mi miatt, mi a konkrét helyzet, miben nyilvánul meg a "taposás", mióta csinálja...?


Velem volt már olyan, hogy munkatársak, másik részlegekről is, próbáltak bemocskolni, dolgokat terjeszteni rólam, vagy máshogy kereszt betenni. Velük szemben kiálltam magamért, 3-ból 2 ember utána teljesen leszállt rólam, és onnantól már kimondottan normálisan tudtunk együtt dolgozni, mikor kellett.

febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsanat ,hogy nem fogalmaztam meg rendesen,mert így tényleg nem értelmes!

Évek óta dolgozók egy helyen, egy hónapja kilépett az egyik kollégám és neki kellett atvennem a helyét, de napi szinten elmondta a főnököm, hogy xy milyen rendesen elvégezte a munkát ( azért hagyott némi kivetnivalót ), ugyanilyen munkát szeretne , és meg azért tudnám sorolni,mennyire fényezi a volt kollégát , csak egyre bosszantobb ,hisz ugyanazt a munkakört végezzük ,rám se volt soha panasz, de O mindennap elmondja és kezd elegem lenni belőle...tehát megkerhetem hogy ezt fejezze be? Hisz én se mondom neki,hogy az előző főnököm mennyivel másabb volt! Vagy nincs igazam? Nem tudom...

febr. 3. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megkérheted. Ez egyáltalán nem taposás, csak inkább elfogultság a főnököd részéről.


Nekem is volt olyan kollégám, akit évek után is emlegetek, mert szuper volt vele együtt dolgozni.

febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Taposásra is tudnék példát mondani, de végülis most ez a kérdés fontosabb volt nekem, és köszönöm a választ!
febr. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!