Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok ebédelni a...

Mit szoktatok ebédelni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Rendeltek vagy visztek magatoknak otthonról ebédet?

dec. 1. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Heti ebédmenüket rendelek ételfutártól, azt eszem, ritkán hétvégi főtt ételt otthonról.
dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi kapunk rendelős kaját bent. Van menü, arról választasz a munkanapjaidra, azt reggel kihozzák.

Nyilván nem kötelező, vihetsz saját kaját is, de nekem megfelel.

dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig viszem. Számolom a kalóriát, az pedig csak így megy.


95%-ban főeteleket hozok be.

dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy iskolai menza előző napi kajáját. Elég háziasan főznek, bár a főzelékeik gyakran furcsa állagúak (szeirntem keményítővel sűrítenek), és néha indokolatlanul cukrosak.


Viszont ma is olyan tarhonyáshúst ettem, hogy megszólalt!

dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kitana. ***** válasza:
100%
Valami nasit bekapok néha, amúgy nem szoktam enni, mert az nyugiban szeretek valami sorozat előtt, nem időre és evés után pihenni szeretek, nem dolgozni. Munka után főzök valamit itthon.
dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában otthoni főtt kaját, de előfordul hogy nincs időm/kedvem/lehetőségem főzni, akkor kiugrok egy közeli kajáldába és hozok onnan valamit.
dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én általában egy jól megpakolt szendvicset vittem, ebédidőben szoktam reggelizni és az bőven elég. Nálam a vacsora a főtt étel. Ha épp nem vittem semmit, volt egy csomó kajálda a környéken.
dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én nagyon meguntam már ezeket a kifőzdés kajákat, úgyhogy nem eszek egy ideje ilyeneket. Néha kiugrok, veszek egy pizzát vagy kínai kaját, de sokszor szendvicset hozok. Ilyenkor mindig megy a gúnyolódás, hogy én nem eszek semmit, meg fényevő vagyok? Már nagyon unom.

Munka után szoktam én is főzni, olyankor eszek levest, főételt. Reggel meg otthon reggelizek indulás előtt.

dec. 1. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszek magammal főtt ételt. Rendelős nekem nem játszik mert gluténérzékeny vagyok.
dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában semmit sem.
dec. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!