Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak csinosan van...

Miért csak csinosan van önbizalmam?

Figyelt kérdés

Ha ki vagyok sminkelve, megcsináltam a hajamat, csinos ruha van rajtam akkor van önbizalmam, magabiztos vagyok, sokat beszélek, nyitok emberek felé. Ha mindez nincs, plusz éppen van túlsúlyom is (volt elég nagy de már leadtam a nagy részét, még kb 8 kilót szeretnék leadni), akkor stresszelek azon is, hogy megszólaljak, nem érzem jól magam a bőrömben. Mondok egy példát, ha a boltban nem szolgál ki az eladó, nem tudok fizetni, mert ő beszélget, akkor ha csinos vagyok mondom neki, hogy legyen szíves kiszolgálni. Ha nem öltöztem ki, akkor akár zárásig is beszélhetnek, én nem merek szólni, félek hogy úgyse érek el vele semmit és még én leszek a szemét.


Mitől lehet ez? 28/N


febr. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A jó külső hatalom. Ha jól nézünk ki, máshogy hatunk az emberekre.
febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, mert én nyomi vagyok és semmibe is vesznek.


F

febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vágysz a külső visszajelzésre és ezt így megkapod pozitív értelemben, ami már kvázi doppingol a tovacselekedésre.
febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kívülről befelé felépített önbizalom. Nem jó.
febr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!