Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz arról ,hogy...

HunLo kérdése:

Mit gondolsz arról ,hogy fiúkat is szokás le kurvázni?

Figyelt kérdés

Már hallottam olyat ,hogy fiatal lány le kurváz egy srácot.

Ez ,csak egy eset a sokközül.De egyébként idősebb férfitól is hallottam ilyen szót ,hogy egy fiatalabb srácra használja.



febr. 4. 12:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jav:sok közül
febr. 4. 12:58
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Még nem hallottam soha. De a mai világban szerintem nem meglepő. Talán találo is..
febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
En ferfikent es legycsapo pofont szoktam adni a 196cm kigyurt kislanynak.
febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem találkoztam ezzel a jelenséggel. Amúgy férfi prostituált létezik, de nem ezzel a szóval illetik.
febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem "szokás", én még sehol nem hallottam ilyet. Elvétve fordul elő.

Gondolom, olyan oka lehet, mikor ezt mondják, mint mikor lebu..iznak valakit (annak ellenére, hogy tudják róla, hogy hetero), csak meg akarják ezzel alázni a férfias mivoltában.

febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert dühében mondják, én is hallottam. Olyankor az emberek nem válogatják a szavaikat, ha dühösek, nekik mindegy kire mondják, számukra a lényeg az alázás. Nem azt mondom ezzel, hogy rendben van, szerintem mindegy kire mondják, ez úgy is kulturálatlan.
febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem az a véleményem a jelenségről ,hogy ne használjuk a szót egyik nemre sem.

Mert kulturálatlan ,ahogy a 6 mondja.

febr. 4. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért a prosti csajokra szerintem lehet használni.
febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
8: Szerintem ez vulgári, megalázó szó, én egy prostira feltétlenül használnám, hiába is az az eredeti jelentése. Azokra a nőkre illik nekem, akik fűvel-fával megcsalják a párjukat, és/vagy nagyon kihívóan öltöznek, kihasználják a külsejüket arra, hogy lehúzzák pénzzel a pasikat, és ehhez olyan nagypofájú, arrogáns stílusuk van.
febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Azokra a nőkre illik nekem, akik fűvel-fával megcsalják a párjukat, és/vagy nagyon kihívóan öltöznek, kihasználják a külsejüket arra, hogy lehúzzák pénzzel a pasikat, és ehhez olyan nagypofájú, arrogáns stílusuk van."


Ez, csak férfiakra is.

febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!