Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért haragudhat rám? Vagy mi...

Miért haragudhat rám? Vagy mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Van egy idős szomszédom (bácsi) 70-es éveiben jár.

Jóban vagyunk, néha be is szoktam hozzájuk nézni.

Ma köszöntem neki mert mentem a boltba és kint volt az udvaron, nem volt messze és nem köszönt. Többször is köszöntem, hátha nem hallja és akkor se köszönt. Nem nyírta a füvet, se nem volt bedugva a füle. Oldalra volt nekem, meg én is neki. Azt láttam, hogy ilyen szomorkásan, komoran nézett előre. Nem emlékszem, hogy megbántottam volna valamivel vagy valami olyat csináltam volna. Siketnek meg nem siket.

Most eléggé be vagyok parázva.

Szerintetek mi lehet a baja?


2021. júl. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már nem áll neki.
2021. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rád haragszik. Lehet, hogy nagyon rossz hírt kapott. Próbálj meg pár nap múlva beköszönni neki.
2021. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mertem rákérdezni
2021. júl. 13. 22:08
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 de akkoris illene köszönni
2021. júl. 13. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Lathatatlan akart lenni. Valami rossz tortent, hacsak nem depressziv korszaka van es el akart kerulni mindenfele kontaktust. Legkozelebb egyszer koszonj, lesz, ami lesz.
2021. júl. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond, már köszön. Csak akkor nem érezte jól magát.
2021. júl. 25. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!