Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már, hogy valaki...

Előfordult már, hogy valaki családon kívül álló személy őszintén elmondta, hogy szerinte milyen negatív tulajdonságaid vannak? Ha igen/nem, mik voltak ezek, és megsértődtél- e rá emiatt?

Figyelt kérdés

febr. 7. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, önző vagyok időnként és arrogáns. De szerencsére nem állandó probléma, csak akkor fordul elő, mint minden normális embernél, ha fáradt/ingerült vagyok. Ő pont egy ilyen állapotomban látott. Ez van. Mit mondhatnék? Nem sértődtem meg, nem volt mire.
febr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Mivel komoly hangvételű beszélgetésen történt, fontolóra vettem a tanácsait és észrevételeit. Az alapos önelemzés után pedig kiderítettem miben van igaza és miben nincs.

Persze mondanom sem kell, nem egy utcai beszólogatóról, vagy egy rosszmájú munkatársról volt szó.

febr. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Persze, anyukám állandóan kritizál, mondjuk kettőnk közül én vagyok az önkritikus. Ő meg azt hiszi, mindig tökéletesen csinál és gondol mindent, sosem látná be, ha nincs igaza. Én pl simán belátom, ha hülye voltam, sőt igyekszem változtatni a dolgokon.
febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nem, eddig aki családon kívül rosszat mondott rólam, mind a hátam mögött tette.
febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában nálam is a hátam mögött intézték el ezeket, azonban egy kivétel mégis beugrott.

Új voltam a melóban, mellé pályakezdő is, engem meg teljesen egyedül hagytak egy gázosabb helyzettel, amit végül az akkori tudásomnak megfelelően, a lehető legjobban igyekeztem megoldani. Mehetett volna rosszabbul is, de jobban is. Kisfőnöknek meg ugye jelenteni kellett mindent, amit meg is tettem. Nem szúrt le érte, de ott és akkor látta a legjobbnak, hogy felsorolja a hibáim, rossz tulajdonságaim, amiket az az előtti 3-4 hétben látott rajtam. Előtte semmilyen negatív kritikát nem kaptam. Szemtől-szembe legalábbis.

Volt benne igazság, és igenis elgondolkodtam rajtuk, ugyanakkor olyan része is volt, amit felnagyítottnak éreztem, és kicsit olyan "most jól odapirítok neki!" utóízt is véltem felfedezni benne.

febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!