Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi kamus...

Szerintetek mennyi kamus lehet itt Gyakorin, aki hazudgál, vagy kitalált sztorikat ír ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Mik a legtipikusabbak szerintetek?

febr. 8. 03:16
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Illetve mely kategóriában van a legtöbb kamus, nagy képzelőerejű egyén?
febr. 8. 03:18
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Mindegyikbe. 😀
febr. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
szerintem abból van a legtöbb aki nőnek adja ki magát...
febr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Engem rendszeresen hisznek kamusnak kishitű kommentelő társak, amikor pl. szakmai eredményekről, bevételekről, vagy párkapcsolati dolgokról van szó. Azt persze, hogy valaki számára a valóságom a hihetetlenül jó kategóriába esik, inkább bóknak veszem, és nem igazán érdekel. De ezek tükrében azért én is nyitottabb vagyok mások dolgainak a befogadására, és azt gondolom hogy mondjuk az üzlet/pénzügyek topik vonzza az üzletben és pénzügyekben kompetens embereket, tehát logikus hogy az átlag sikeresebbnek tűnik, mintha az alsózsolcai kocsmában néznénk körül.
febr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Azért az kis emberismerettel könnyen átlátható, ha valaki kamuzik. Az viszont természetes emberi dolog, hogy a legtöbben nem tudják elképzelni, hogy a saját életkörülményein túl vannak olyan emberek akik másképp élnek
febr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Tessék itt egy rakat válasz ugyanerre a kérdésre. Febr. elsején lett kiírva. Még tegyétek fel egymás után 26x ugyanazt.

febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
24%

Hazudgál? 😂 szegény Grétsy forog a sírjában.


Hazugságokat ír.

febr. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Úgy érted, hazudozik?
febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Az tipikus, hogy itt állítólag mindenki értelmiségi nő meg 4 diplomás informatikus férfi.

Csak érdekes módon óriási gondot nekik a szövegértés, vagy egy épkézláb érvelés összehozása.

És annyira "kiegyensúlyozottak", hogy folyton kötekedni, lásd: itt is egy-két válaszoló.

Szóval szerintem ide zömében átlag proletárok járnak fel, akik többnek akarnak tűnni: unatkozó löttyedt öregedő titkárnők, dagadt raktáros férfiak, aki feljönnek megmutatni, mekkora emberek.

febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szerintem tipikus kamuk, hogy milliós fizetésük van, 3 diplomával, 5 nyelven beszélnek folyékonyan, nagyszabású vállakozók, 2-3 házuk van, 4 sportkocsijuk stb.., meg hogy milyen boldogok, sikeresek..


Csak azt nem értem, hogy akkor miért itt cseszik a rezet Gyakorin, ha annyira sikeresek.. :D Ha én egy gazdag, sikeres ember lennék boldog élettel, családdal, karrierrel, akkor eszembe nem jutna feljönni erre az oldalra..


Meg a szexualitás kategóriában tuti a nagy részét csak viccből írják ki, néha elszörnyülködök a sok kakis-pisis fétises, felcsatolhatós, hány centi a péniszem, hogy szexelt a párjával, a macska meg beszállt harmadiknak kérdésen, mondom ennyi beteg ember nem lehet.. :DD Valószerűtlen szexsztorikat adnak elő, hogy moziban kezdtek el dugni úgy, hogy voltak nézők is, meg ilyenek.. :DD A random társkeresős, farokküldős perverz egyének.. Hirtelen ennyi jutott szembe..

febr. 8. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!