Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik érzelem az, ami jelenle...

Melyik érzelem az, ami jelenleg a leginkább jellemez téged?

Figyelt kérdés

febr. 9. 01:33
A kérdező szavazást indított:
Boldogság
Nyugalom
Izgatottság
Düh
Csalódottság
Undor
Félelem
Szomorúság
Unalom
Fáradtság
39 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elégedettséget írhattam volna még...
febr. 9. 01:35
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nincs a listán, amit éreztek akkor nyugodtan egészítsétek ki. Ha gondoljátok, kifejthetitek bővebben. Kiönthetitek a lelketeket. :)
febr. 9. 01:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem volna valami pozitív dolgot választani, de csak kettő-három van, ezért a boldogságot választottam.
febr. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően jókedvű és elégedett vagyok, de borzasztóan fáradt is, mivel a múlt héten lett vége életem első egyetemi vizsgaidőszakának.
febr. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtság, csalódottság, de hálás is egyben mindenért amim van
febr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fáradtság, nyughatatlanság, elégedetlenség
febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem jelenleg az üresség, a stressz és az evészavar jellemez.
febr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bennem mostanság, az elmúlt minimum egy hónapban, leggyakrabban az üresség, (mentális) fáradtság, magány és stressz jelenik meg, nem kicsi kapunyitási pánikkal megtűzdelve.

Egy csomó más dolog is kavarog bennem, de nem tudom kivel megosztani őket. Nem szeretnék panaszládának használni bárkit is, de nagyon bánt, hogy nincs senki az életemben, aki időnként meghallgatna, ítélkezés nélkül.

febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as , amikor így érzem én is magam, hogy nincs aki meghallgat , hogy nem vagyok ezzel egyedül, nagyon sokan vagyunk magányosak, szeretet éhesek, aztán megpróbálom elterelni erröl a figyelmem!
febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kilátástalanság, céltalanság. Van az a pont, amikor rájösz, hogy habár anyagi helyzeted már megengedné, hogy legyen családod, gyerekeid, nagy autód, mégis egyedül vagy és jönnek már az ősz hajszálak. Lekésted az utolsó villamost. Jönnek az egészségi gondok, amiken a pénz nem segít. Kihal a rokonságod, te meg öreg vagy és elhanyagolt. Kapcsolatépítés helyett még mindig szereted összekötni a hobbidat és a munkádat, mert azt csinálhatod, amit gyerekkorod óta akartál. Ebben találsz csak izgalmat és kihívást. Nyom nélkül el fogsz tűnni, a családi házat viszi az állam, az életed színhelyét letúrják egy óra alatt, a síremlékedet is bezúzzák.
febr. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!