Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önmegvalósító embereket...

Az önmegvalósító embereket mindenki utálja?

Figyelt kérdés
Mióta egyenesbe került az életem, egyre inkább úgy érzem,hogy utálat vesz körül. 28 évesen szültem,akkor azt hallgattam,hogy innen már nincs más dolgom,mint anyának és feleségnek lenni. Otthon is voltam sokáig. De közben tanultam,vállalkozó lettem. Az utóbbi időben sportolok,belekezdtem pár nagyobb projektbe,tervekbe,amiket egész életemben meg akartam valósítani. Most 35 vagyok és bárkinek bármilyen tervemről,vágyamról beszélek, vagy akár csak sportról,diétáról,hobbiról, az lehurrog,hülyének vagy furának néz. Többször megkaptam azt is,hogy "öreg" vagyok már ezekhez. Már félek bárkinek bármit mondani. De vajon miért csinálják ezt az emberek? Lapítanom kéne és úgy semmit nem csinálni még 40-50 évig,vagy mi lenne a "helyes"?
febr. 9. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szar emberekkel beszélsz. Én tudom hogy sok ilyen van körülöttem. Nekik el se mondom. Csak egy szarnak éreznék magukat, hogy én mennyi mindent csinálok, és hogy haladok. Annak mondom el, aki komolyan vesz és fejlődni akar. Aki próbál elbeszélni ezekről, mert tegyük fel, véletlen elmondok valamit valaki miatt magamról, akkor pár kérdéssel le rendezem. Nem tudnak válaszolni semmire, mert sosem gondolkodnak.
febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!