Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereket mi tartja életben...

Az embereket mi tartja életben? Mi értelme van ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
Mindennap élni és itt szenvedni, ennek mi az értelme?

febr. 9. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Miert szenvedes? Ma este kajalok egy finomat, jatsszom a kutyainkkal, megsimogatom a paromat, nezunk egy jo filmet, alszunk egy nagyot. Mi ebben a szenvedes? Annak az, aki azza teszi maganak.
febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Eszünk iszink alszunk, ez tart életben
febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Neked miért szenvedés? Nincsenek jó dolgok az életedben?
febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Mivel itt vagy, gondolom van neted, szabadidod, nem ehezel, mi a bajod? Maganyos vagy? Szerinted ki tehet rola ha nem te?
febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Jókat eszek, szexelek, kiélem magam a hobbimban.

Én élvezem az életem.

Ha képtelen vagy olyan dolgot találni amiben örömödet leled akkor benned van a hiba.

febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Az élet nem azért van, hogy értelme legyen.. De gondolom az, hogy találjunk valami célt. Ez lehet bármi. De lehet úgy is élni, hogy valaki nem keres értelmet benne, hanem a mának él. Lehet ilyen cél a család, karrier hobbik, bármi.. Mi mind "ugyanabban a malomban őrlünk". Nincsenek egyetemes szabályok, mindenki úgy él, ahogy akar.
febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy nagy problémám van az élettel, hogy túl rövid.


Pláne a legjobb időszak, korszak ami 20-40 között van. Ez túl rövid, nekem legalább is az volt.


Nem ugyanaz megélni valamit fiatalon mint idős korban.


Seok embert elnézek, 60 éves lesz mire egy új sportos jó kocsit vehet, 50 körüli lesz mire hitelmentes háza vagy lakása lesz....

febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Értelme az nincs. Hiszen úgyis meghalunk. Ha szaporodunk, az lehet egyfajta értelem, bár kérdéses az is, csak továbbadjuk a szenvedést a halált. Igazából ennek a kérdésnek sincs értelme. Az értelemnek sincs értelme, mert amit mi annak hiszünk, hogy értelem, az egy fejlettebb faj számára olyan szintű mint mi szemünkben egy molylepke értelme. Élni kell bele a világab aztán nem filózni ilyeneken, mert csak becsavarodunk:)
febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sokat gondolkodtam már. Én kvázi munkamániás vagyok: páran már mondták, hogy robotüzemmódban cselekszem. Ha nekem/nálam ez nem lenne, akkor értelmetlen lenne az életem, a munkám (bár ez utóbbi így is az, csak mivel feladatnak fogom fel, így mégis értelmet találok benne, még, ha többnyire nekem fontos, a feletteseimnek nem igazán).
febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%
álmodozás a főnyereményről
febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!